Finská SMS Půjčka - Splácení SMS Půjčky

Splacení najednou

Jelikož se vždy jedná jen o řádově tisíce korun, je celá částka splacena najednou. To není nikdy problém, protože klient mezitím obdrží výplatu, ze které je možno tyto peníze zpětně uhradit.

Splatnost – 15 dnů

Od chvíle, kdy obdržíte peníze na svůj účet, v případě první půjčky při vyplacení peněz z poštovní poukázky, začíná ubíhat 15 dnů. Do zmíněných 15 dnů je nutno peníze zpětně uhradit včetně poplatku za poskytnutí peněz.

Výše poplatku za sms půjčku

Ať již žádáte poprvé o 500 Kč, nebo po třetí o 3000 Kč, platí vždy stejná pravidla. Za poskytnutí peněz se účtuje poplatek 25% z půjčené částky

Příklad z praxe

Poplatek 25% lze velmi jednoduše ukázat na příkladu. Žádáte poprvé a potřebujete 1000 Kč. Jakmile jsou vám tyto peníze SMS půjčkou poskytnuty, začíná běžet termín 15 dnů. V tomto období je potřeba uhradit zpětně půjčených 1000 Kč a 250 Kč jako poplatek za poskytnutí peněz.

Nesplácení a penále

Samozřejmě se může vyskytnout i klient, který půjčené peníze nesplácí podle dohodnutých podmínek. V takovém případě je mu zpravidla účtováno navíc 10% z poskytnuté částky za každý započatý týden.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace