Půjčka Až Domů na Směnku - Ihned Bez Registru

Půjčka až domů - rychlá, jednoduchá, pohodlná a s minimem požadavků k její schválení a poskytnutí. Největší konkurenční výhodou je způsob jejího doručení, kdy jsou vámi požadované finance zaneseny až k vám domů. Navštíví vás obchodní zástupce s hotovostí. Jak na to? Prvním krokem je podání vaší žádosti. Vyberte si zde tedy typ půjčky, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. V dalším kroku se vám zobrazí krátký formulář - velmi pečlivě jej vyplňte (jméno, bydliště, kontaktní informace a výši vámi požadovaných peněz). Žádost je okamžitě odeslána a ihned prochází procesem schválení. V někerých případech půjčky až domů je potřeba více informací. V takovém případě jste kontaktování (ne na vaše náklady, bezplatně) k doplnění dalších podrobností. O výsledku schválení nebo neschválení jste opět telefonicky (a opět zdarma) informováni do maximálně 2 dnů. Pokud jste úspěšně získali úvěr, bude vám půjčka až domů okamžitě doručena. Navštíví vás obchodní zástupce, který vám přinese jak požadované peníze, tak i smlouvu o půjčce k podepsání - jedná se o velmi krátký a jednoduchý dokument, který je srozumitelný i naprostým právnickým laikům. Shrnuje vaše osobní informace, výši půjčky a způsob splácení. Splácení se provádí pravidelně, každý měsíc jedna splátka. Čím dříve podáte vaši žádost, tím dříve vám až domů přinese zástupce tolik potřebné peníze.

  • až do domu - peníze jsou vám doručeny až do domu zástupcem
  • v hotovosti - peníze obdržíte na ruku v hotovosti
  • na směnku - žádné složité smlouvy a byrokracie
  • nebankovní - můžete mít zápis za předchozí problémy s bankou
  • rychlé vyřízení - celé schvalování je zpracováváno co nejrychleji
  • ručení - u vysokých částek je nutno ručit majetkem
  • nebankovní - sazba je mírně vyšší než u bankovních společností
  • pravidelné splátky - každý měsíc jedna splátka, je nutno platit

Způsob doručení peněz

Peníze se doručují až k vám domů do vlastních rukou. Po schválení budete informováni o úspěšnosti. Pokud jste byli úspěšní, můžete si domluvit návštěvu obchodního zástupce (8:00 - 20:00). Ten doručí až k vám domů peníze v hotovosti a připravenou směnku k podpisu - kterou se za peníze zaručíte. Vše je velmi rychlé, snadné a jednoduché.

Na směnku - princip

Jak již bylo řečeno, směnka je v mnoha ohledech mnohem výhodnější než smlouva. Především je mnohem přehlednější - obsahuje jen nezbytné údaje. Nejsou zde žádné skryté podmínky a malé písmo, tak typické pro dlouhé smlouvy. Směnce porozumíte i bez právnického vzdělání. Kromě zmíněných výhod je směnka i regulována zákony ČR. Musí tedy dodržovat jak věcné náležitosti, tak i princip fungování. Jedná se o jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak se zaštítit za vypůjčené peníze.

Další podmínky

Další podmínky se již nekladou. Jsou zde pouze klasické (právně dané) skutečnosti. Žadateli musí být více než 18 let. Musí být trvalým občanem ČR. Musí být způsobilý k právním úkonům (podpisu směnky) - nesmí tedy být zbaven svéprávnosti. Registr se nekontroluje, takže můžete mít i předchozí zápis.

Peníze ještě dnes? Požádejte ještě dnes!

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace