Půjčka s Ručitelem a s Nízkým Úrokem - Bez Registru Ihned

Tento druh je velmi výhodný především nízkým úrokem. Je zde několik povinností a naopak několik výhod, které jiné druhy nenabízejí. Prvním kritériem s ručitelem je ručením nemovitostí. Může se jedna o dům, byt, pozemek, chatu či jinou nemovitost. Požadavkem na schválení tohoto ručení je cena majetku - budovy. Půjčka může být poskytnuta jen do 80% její hodnoty. Vlastníte-li tedy byt, jehož hodnota je 1 000 000 Kč, může vám být poskytnuta hotovost až do výše 800 000 Kč. K ohodnocení nestačí jen její nákupní cena, ale protože se trh neustále vyvíjí a roste, je nutný posudek. V naprosté většině dopadne výhodněji pro klienta, protože hodnota jeho majetku lety narostla. Znalecký posudek je bezplatný a vše bude zajištěno za vás. Většina nebankovních úvěr je poskytována bez ručitele. V případě, že máte majetek a jste ochotni jej zaručit, získáte výhody. Tou největší je mnohem výhodnější RPSN. To začíná již na 8%. Za půjčku s ručitelem byste tak při částce 100 000 Kč přeplatili pouhých 9 000 Kč. U konkurenčních typů bez ručitele se běžně RPSN pohybuje mezi 25% až 32%. Půjčka s ručitelem dále nabízí bezplatné posouzení, schválení zdarma a vše je bez poplatků. Vyberte si zde ještě dnes. Čím rychleji zvolíte, tím rychleji budete mít peníze na vašem účtu.

  • s ručitelem - výhodnější sazba, nižší splátky i úroky
  • ne banka - neprověřuje se centrální registr dlužníků
  • více typů - můžete zvolit kolik peněz i velikost splátky
  • online - vše lze zařídit z domova, bez docházení na pobočku
  • bez volání - vy nevoláte, jste zpětně kontaktování, zdarma
  • s ručitelem - je nutné ručit svým (nebo jiným) majetkem
  • poctivé splácení - musíte platit všechny splátky
  • 1 až dva 2 - proces schvalování trvá jeden až dva dny

S ručitelem - výhodnější podmínky

Rozhodnete-li se při úvěru k zaručení se majetkem, automaticky získáte nejen vyšší šanci na schválení, ale i na lepší podmínky. Při samotné žádosti vám bude poskytnuta automaticky vyšší částka i s menším příjmem. Jelikož se nejedná o bankovní společnost, nebudete posuzováni v registru dlužníků.

S ručením - čím ručit za půjčku - jak na to

Je možno ručit domem, bytem (i družstevním), pozemkem i jinými nemovitostmi (chaty, chalupy...). Její cenu musí být ovšem posouzena odborníkem, nestačí doklad o její koupi. Ze zkušenosti cena určená posuzovatelem je vždy vyšší, než byla její nákupní. Následně můžete požádat o peníze až do výše 80% její hodnoty. Oproti domu o hodnotě 3 200 000 Kč tedy můžete získat až 2 500 000. Samozřejmě si lze zvolit i libovolnou nižší částku.

S nízkým úrokem

Jelikož půjčky zaručené majetkem mají takřka 100% spolehlivost při splácení, není nutno platit za půjčku vysoké poplatky. RPSN (roční procentuální sazba nákladů) začíná již na 9% p.a. Při vypůjčených 10 000 Kč je tak cena za půjčení 900 Kč. Porovnat můžete s půjčkou nezaručenou nemovitostí, zde se pohybují sazby nad 25%. Takže v případě 10 000 Kč by bylo nutno úvěr přeplatit o 2 500 Kč. získáte tak velmi levnou půjčku s nízkými úroky.

Potřebujete peníze ihned? Čím dříve vyplníte formulář, tím dříve máte peníze doma.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace