Finská SMS Půjčka - Krok Po Kroku

Zaslání žádosti

jako první je potřeba poslat požadavek o poskytnutí financí. Ten se zasílá pomocí SMS zprávy. Cena záleží dle cen vašeho mobilního operátora. Po odeslání následuje další krok – prověření vaší žádosti poskytovatelem.

Prověření poskytovatelem

Pro poskytnutí je potřeba splnit několik základních podmínek. Jedná se o věk, zaměstnání, čistý trestní rejstřík a prověření registru dlužníků. Pokud se nikde nevyskytne žádný problém, nic nebrání v poskytnutí peněz.

Zaslání financí

Způsob zaslání záleží na předchozích sms půjčkách. Pokud jste již jednou žádali, byli jste schváleni a následně peníze bez problémů splatili, máte možnost peníze obdržet přímo na bankovní účet. Pokud žádáte poprvé, budou vám peníze poskytnuty pomocí poštovní poukázky. Následně začíná běžet patnáctidenní termín, pro splacení.

Splacení sms půjčky a poplatku

Do patnácti dnů od poskytnutí peněz je potřeba finance zaslat zpět na účet poskytovatele a to včetně poplatku za poskytnutí financí.

Nezapomeňte včas splatit

Je velmi důležité nezapomenout poslat půjčené peníze zpět. Pokud na to zapomenete nebo se opozdíte, začne se vám za každý započatý nesplacený týden účtovat zpravidla 10% z poskytnuté částky navíc. Zároveň tato skutečnost bude bránit v poskytnutí další sms půjčky.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace