Půjčky od Soukromých Osob na Směnku Hned - Ještě Dnes

Půjčka od soukromé osoby je třetí alternativou při hledání financí. Oproti zbývajícím typů má několik velikých výhod. Nejedná se o bankovní typ, žadatel tedy nemůže být (a ani není) prověřován kvůli zápisu v centrálním registru. Žádosti jsou tak schvalovány i klientům, kteří měli dříve problémy se splácením nebo se z jiného důvodu dostali do registru. U nižších částek od soukromých osob není třeba ručit svým ani cizím majetkem (do 25 000 Kč). Nad tuto hranici je každá žádost posuzována individuálně a může být vyžadováno zastavení domu nebo bytu. U částek nad 120 000 Kč je ručení požadováno vždy bez rozdílu. U soukromých půjček se nepodepisují složité a dlouhé smlouvy. Vše je zaštítěno jednoduchou směnkou, na které se uvede jen jméno, bydliště, výše částky a doba splatnosti. Splatnost si zde můžete se soukromou osobou domluvit individuálně dle vašich možností. Je ovšem nutno počítat s tím, že o co vyšší částku požádáte a čím delší bude doba splatnosti, tím bude i vyšší RPSN. Tedy, že o to více přeplatíte. Nyní si již jen stačí vybrat ten správný typ a podat žádost. Čím dříve odešlete žádost, tím dříve vám bude doručena hotovost.

  • soukromé osoby - vyšší šance na získání a schválení
  • nebankovní - žadatel může mít záznam v registru dlužníků
  • rychlost - všechny podané žádost okamžitě posuzovány
  • ne 900 - nevoláte na drahá telefonní čísla
  • bez poplatků - nic se neplatí předem, jen splátky
  • není bankovní - mírně vyšší RPSN (více přeplatíte)
  • občanský průkaz - je nutno doložit jeho kopii
  • nad 18 let - pouze plnoletým osobám

Od soukromých osob - nebankovní

První možnosti jsou vždy banky (prověřují registr). Druhou možností jsou nebankovní společnosti (složité prověřování). V případě třetí možnosti, půjčky od soukromých osob, přicházejí všechny výhody dohromady. Jelikož se jedná o nebankovní sektor, není prověřován centrální bankovní registr. Stejně tak vaše žádost nebude procházet složitým firemním procesem. Ke každé žádosti o půjčku je přistupováno individuálně. Každá je posuzována samostatně a je možno přihlížet k určitým aspektům a konkrétním požadavkům každého klienta.

Směnka namísto složité smlouvy

Smlouvy jsou vždy složité a dlouhé. Na rozdíl od smlouvy je směnka velice jednoduchá. Zabírá necelou polovinu jedné strany. Stačí vyplnit jméno, adresu, výši půjčky a den splatnosti. Tak jednoduché, že ji porozumí každý i bez potřeby právního zástupce. Splátky následně probíhají každý měsíc, patnáctý nebo první den v měsíci - dle vaší volby. Nejvhodnější je zvolit den, kdy obdržíte výplatu a máte dostatečné finanční prostředky.

Rychlost doručení - Hned

Nejdůležitějším ze všech parametrů je samozřejmě doba doručení peněz. Peníze se posílají na bankovní účet. Mezi účty stejné banky je proveden hned. Mezi účty různých bank dojde k připsání na účet následující pracovní den ráno. Tento fakt nelze bohužel ovlivnit, jedná se o principy konkrétních bankovních společností.

Záleží jen na vás, kdy peníze obdržíte. Požádejte dříve, obdržte peníze hned.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace