Expresní půjčky a úvěry - řešení ihned bez registru

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete rychle hotovost, splatit své závazky, vyplatit exekuce? Dokážeme vám pomoci s našimi produkty. Pokud vlastníte vhodnou nemovitost popř. družstevní byt na území ČR, můžete ji zastavit oproti penězům, které vám formou expresní půjčky poskytneme. Pokud nemáte nic, čím by se dalo ručit - nevadí. Máme v nabídce i další produkty, díky kterým můžete mít finanční hotovost ihned. Stačí si zde jen vybrat, kliknout na vámi preferovaný typ a online zažádat. Právě Vám je určena půjčka bez prokazování příjmu a bez registru. Nabízíme částky v rozmezí 5 000 Kč až 800 000 Kč. Bez poplatků předem a podobných podvodů. Dokonce i bez registrů. Schvalujeme do 24 hodin a o výsledku vás bezplatně informujeme na vámi poskytnutém telefonním čísle. Vyžadujeme minimum podkladů. Vše řešíme expresně. Nalezneme řešení pro každého z našich klientů. Částky do 500 000 Kč jsou vypláceny dle přání klienta i v hotovosti do 48 hodin. Stačí nám jen zaslat vaši žádost, na zbytku se domluvíme. Nejen Ostrava, ale i celá ČR. Renáta Skočková

Jméno žadatele:

Renáta Skočková

Email žadatele:

vyberte si zde

Telefon žadatele:

vyberte si zde

Požadovaná částka:

800 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Ostrava

Datum vložení inzerátu: 21.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Kdo opravdu půjčí peníze? Půjčka 150 000 Kč ihned

Dobrý den, prosím najde se opravdu někdo slušný, kdo půjčí na směnku nebo na normální smlouvu? Mělo by se jednat o částku 150 000 Kč, která by mi byla poskytnuta během dalšího týdne. Bez poplatků, volání, pojištění a pod... .

Jméno:

Kateřina Coufalová

Částka:

150 000 Kč

Datum zveřejnění:

20.3.2013

Půjčka 200000 Kč ihned a bez registru

Dobrý den, jsem ženatý a hledám půjčku 200000 Kč ihned. Já i manželka máme stálé zaměstnání. Potřebuji půjčit na výplatu jiných půjček, které mám za velmi nevýhodných podmínek. Především jde o vysoké úroky a špatně nasta... .

Jméno:

Josef Čečelský

Částka:

200000 Kč

Datum zveřejnění:

20.3.2013

Registr dlužníků CBCB - Hledám půjčku ihned

Dobrý den, jsem zaměstnaný na dobu neurčitou a mohu poskytnout i příslušnou smlouvu o zaměstnaneckém poměru. Mám pravidelný měsíční příjem 17 000 Kč (čistého). Jsem vedený v registru dlužníků CBCB a proto mi nechtějí nik... .

Jméno:

Pavel Radáč

Částka:

40 000 Kč

Datum zveřejnění:

20.3.2013

Půjčka 30 000 Kč, Most, Ústecký kraj

Zdravím vás, jsem mamina na MD. Kromě normální podpory na mateřské mám další příjmy z brigády, kterou ale nemohu doložit. Velice nutně a rychle potřebuji půjčit 30 tisíc se splatností cca do dvou měsíců. Vše bez poplatků... .

Jméno:

Nikola Nikola

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

20.3.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace