Rychlá vánoční půjčka bez poplatku, registru na cokoliv

Nabízím vám super Vánoční půjčku, v rámci které můžete žádat již od 30000 Kč a až do 1 000 000 Kč na cokoliv bez registru a bez poplatku. Pokud hledáte, jak bezpečně a efektivně získat finanční prostředky na nákup vánočních dárků, tak využijte naší nabídky. Půjčka pochází od přímého poskytovatele, který je ověřený a nedělá na klienty žádné podvody. Můžete žádat ve výši od 30000 Kč - 2000000 Kč. Jde se o spotřební půjčku na cokoliv, nejste nijak limitováni, na co peníze využijete. Ideální řešení na Vánoce. Úvěry jsou schvalovány s dobou splatnosti až na 120 měsíců. Měsíční splátka tak může být velmi nízká a nijak vaši rodinu nezatíží. Úroková sazba je již od 8% ročně, což je na nebankovní trh velmi solidní. Snadné a rychlé řešení i v případě, že již splácíte nebo máte jiné půjčky či závazky. Neřešíme, zda-li jsou na vás uvaleny exekuce a ani nenahlížíme do registru - bez kontroly registru. Jsou zde tři podmínky, které musíte splnit. První podmínkou pro získání půjčky je doložitelný příjem. Dále musí být žadatelem osoba starší 18 let. A musí být občanem ČR. Vše sjednáte a vyřídíte bez jakýchkoliv podvodných praktik a poplatků předem. Ani nevoláte na telefonní čísla 900. Prostě Vánoce v klidu a pohodě. vše je zaručeno smlouvou o nebankovním úvěru a je zde i garantována jistota vyplacení finančních prostředků. Nabízíme všem žadatelům bezkonkurenční podmínky. Garantujeme solidnost, poctivost a jednoduchou dostupnost peněz. Vyřízení vaší žádosti může proběhnout již do 48 hodin od odeslání žádosti. Neváhejte a vyberte si některý z našich produktů. A ihned nás o něj požádejte. A prožijte vánoční svátky s naší rychlou vánoční půjčkou v klidu rodinného kruhu a přátel.

Jméno žadatele:

Martina Konečná

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

776554065

Požadovaná částka:

1 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Ostrava

Datum vložení inzerátu: 22.11.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka ve zkušební době bez zástavy a poplatku ihned

Dobrý den, mám problém, který nevím jak řešit. Nastoupil jsem do nového zaměstnání, kde jsem prozatím ale jen ve zkušební době. Ale potřebuji se tam nějak dopravovat každý den a tak by se mi hodilo osobní auto, ale žádné... .

Jméno:

Jaroslav Šubrt

Částka:

80000 Kč

Datum zveřejnění:

21.11.2013

Rychlá půjčka na rekonstrukci domu bez registru a poplatku

Po mém úraze následovala operace kolene a dlouhodobá neschopnost. Dcera mi vyřizovala platby a vyplácení PN bylo na účet Ge Money, tím došlo ke zpožděné platbě kreditní karty u K.B. Během rekonvalescence jsem to zjistil... .

Jméno:

Stanislava Lelková

Částka:

400000 Kč - 500000 Kč

Datum zveřejnění:

20.11.2013

Nemám peníze, kdo mi dá půjčku ihned v hotovosti

Bohužel mne byl neoprávněně v pátek zablokován účet a já jsem zůstal úplně bez hotovosti. nemám prostě peníze vůbec na nic. Nemám žádné peníze. A tak hledám, kdo mi dá půjčku v hotovosti a ihned. I když jsem se to snažil... .

Jméno:

Pavel Chmela

Částka:

8000 Kč

Datum zveřejnění:

18.11.2013

Půjčka na rodný list a na OP ihned bez registru a poplatku

Dobrý den, chtěl bych poprosit, jestli by se tu nenašel dobrý investor, který by mi půjčil 200000 Kč za rozumných podmínek. Mohl bych si to dovolit dát na OP a rodný list. Měl jsem v minulosti problémy se splácením, dali... .

Jméno:

Josef Valkoun

Částka:

200000 Kč

Datum zveřejnění:

18.11.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace