Půjčky a úvěry pro problémové klienty

Nabízíme půjčky a úvěry od přímého poskytovatele pro problémové klienty. Pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením nebo kteří potřebují peníze například na vyplacení dluhů. Naše služby jsou bez podvodu a za seriózních podmínek. Nevybíráme zálohy ani poplatky. Naše společnost má přímého investora. Mezi produkty patří zejména půjčky a úvěry bez nutnosti nahlížení do registru dlužníků - tedy vhodné i pro problémové klienty. Zápis nevadí. Peníze dáváme při zachování nízkých splátek, takže vás naše smlouva nezruinuje. Naopak si ji může dovolit daleko více lidí, než kolik by si mohlo dovolit vůbec splácet bankovní úvěr. Můžeme nabídnou celou řadu produktů od minimální částky 30 000 Kč až po maximální 3 000 000 Kč. Můžeme zajistit i peníze od více věřitelů. Dalšími produkty jsou malé půjčky do 10 000 Kč - ideální před výplatou na zažehnání momentální krize. Ideální v problémové finanční situaci. Vše schvalujeme bez nahlížení do registru. A především bez poplatku předem. Na naších stránkách nabízíme více finančních produktů - každý si může vybrat ten, který právě jemu padne do oka. A následně o něj požádat zcela zdarma a bez placení předem. A zároveň vyplnit on-line žádost. Kontaktujte nás ještě dnes. A vyřešte všechny své problémy jednou pro vždy. Poctivě. Odeslání žádosti vás k ničemu nezavazuje. Můžeme pomoci občanům celé České republiky, nejen Ostrava. Žádejte a získejte požadovaný obnos co nejdříve.

Jméno žadatele:

Vlastimil Kudela

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

722221152

Požadovaná částka:

3 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Ostrava

Datum vložení inzerátu: 22.5.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka pro důchodce s přivýdělkem (zaměstnáním)

Sháním půjčku 250 000 Kč. Jsem důchodce, který pobírá pravidelný důchod. zároveň jsem ale i zaměstnanec. Na platě mám bohužel uvalenou exekuci, kdy je mi každý měsíc strháváno z tohoto přivýdělku 3000 Kč. Již jsem zkouše... .

Jméno:

smazáno

Částka:

250000 Kč

Datum zveřejnění:

22.5.2013

Hledám nebankovní půjčku až 1 350 000 Kč

Hledám nebankovní půjčku k vyplacení zástavy bytu v tržní hodnotě 1 500 000 Kč. Byt je situován v Plzni. Velmi spěchá. Mám zaměstnání se stálým měsíčním příjmem. Beru 16 000 Kč čistého. Pracuji ve státní sféře. Mohu dolo... .

Jméno:

Eva

Částka:

1 350 000 Kč

Datum zveřejnění:

21.5.2013

Půjčka směnka pro obyčejného člověka bez poplatku a zástavy

Dobrý den, najde se ještě člověk s dobrým srdcem, který pomůže matce s 1 dítětem? Dlužím na nájemném a hrozí mi v červnu výpověď z bytu. Po rozchodu s přítelem, který mě na bytě zadlužil, jelikož mi tvrdil, že nájemné za... .

Jméno:

Jitka Ščukova

Částka:

35 000 Kč

Datum zveřejnění:

20.5.2013

Půjčka na měsíční splátky ihned

O povodni v roce 2002 jsme přišli v Praze o byt. Dodnes se s majitelem soudíme. Všechny soudy jsme vyhráli, ale stále jsme bez bytu. Mám pronajatý strážní domek, kam jsme se trvale přihlásili. Peníze již došly, potřebuje... .

Jméno:

Petr Volf

Částka:

4000 Kč

Datum zveřejnění:

20.5.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace