Air Bank - Konsolidace a Refinancování Půjček

Air Bank přichází s nejlevnějšími tarify za běžné bankovní účty, půjčky a hypotéky na trhu - bez poplatků jako u tradičních bank. Díky svému zázemí může nabízet jedny z nejvýhodnějších finančních služeb. Rovněž si můžete zažádat o nabídku na refinancování a konsolidaci stávajících půjček. Jaké jsou nejoblíbenější produkty? Tři. Běžný bankovní účet. Každý klient má možnost si zcela zdarma vyzkoušet běžný bankovní účet. A to až na tři měsíce zdarma. Lze přijímat peníze (výplata), platit rodinné výdaje a vybírat hotovost. Na tři měsíce zcela zdarma na vyzkoušení. Další volbou může být spořící účet, který nabízí jeden z tří nejvyšších úroků k zhodnocení vašich úspor. I přesto, že se jedná o spořící účet. Peníze máte u Air Bank neustále k dispozici. Jedním z nejvýhodnějších produktů jsou půjčky, kde není veden žádný úvěrový poplatek. Ušetříte tak mnohonásobně oproti jiným bankám. A v neposlední řadě si můžete do Air Bank převést již sjednané půjčky (konsolidovat více půjček) a refinancovat své závazky.

  • Běžný účet - 3 měsíce zdarma včetně všech výhod
  • Spořící účet - peníze ihned k dispozici
  • Internetové bankovnictví - správa účtu online
  • Pobočky - po celé ČR, od 8:00 až do 22:00
  • Karty k účtu - platby v obchodech, výběr hotovosti
  • Konsolidace a refinancování - převedení závazků k Air Bank
  • Bankomaty - výběr hotovosti 24h denně celá ČR
  • Platby a Inkasa - rychlé a snadné zadávání plateb

Jaké se nabízejí typy finančních produktů u Air Bank.

Běžný bankovní účet

Pro rodiny je v této kategorii nejvýhodnější rodinný účet. Nemusíte platit poplatky za všechny účty samostatně, ale platíte pouze za služby dle zvoleného tarifu. Každý z rodinných příslušníků i tak získává svůj samostatný bankovní účet od Air Bank. Stejně tak jsou vydávány samostatný debetní karty - každý má zkrátka plnou kontrolu nad svými financemi na účtu. Kromě karty automaticky získáte i přístup do internetového bankovnictví, kde ze platit za všechny nutné výdaje online. A svými funkcemi i převyšuje ostatní bankovnictví. Všechny platby se automaticky řadí do skupin, což umožňuje lepší přehled, kontrolu a správu vašich měsíčních výdajů. Rovněž si jako zákazník můžete vzít půjčku, konsolidovat závazky nebo refinancovat půjčky od jiných bank.

Spořící účet

Spořící účty Air Bank nabízejí nejvyšší úroky na trhu - garantují top 3 nejvyšší. Aktuální úroková sazba je 2,4% - jedna z nejvyšších na českém finančním trhu. Spoření se i velmi usnadňuje. Díky "obálkám" můžete šetřit na vaše vysněné cíle odděleně. Můžete si zakládat obálky na dovolenou, na nové auto, na byt...zkrátka na vše co plánujete v budoucnosti. Vaše cíle se vám budou plnit přímo na monitoru.

Půjčky a půjčování peněz

Půjčky přicházejí s neodolatelnou nabídkou - vrácení poplatku za vedení úvěru. Můžete si tak velmi výhodně půjčovat na cokoliv bez omezení. Na nutné výdaje před výplatou, na dovolenou, nákup elektroniky nebo dárky pro své blízké. Celou žádost o půjčku lze vyplnit na jedné z mnoha poboček po celé České republice. Jen například v Praze jich naleznete 7! S půjčkou se vám neúčtují běžné poplatky jako je poplatek za poskytnutí bankovního úvěru, poplatek za správu úvěrového účtu, poplatek za předčasné splacení účtu - jednoduše půjčka od Air Bank úplně bez poplatků. V neposlední řadě můžete konsolidovat a refinancovat své jiné půjčky a vše mít pod jednou splátkou u Air Bank.

Další výhody naleznete nejen u půjček, ale na každém kroku. Rádi cestujete? Například při dovolené v Chorvatsku zaplatíte za výběr stejnou cenu, jako v České republice. Zvolíte-li pro svůj účet Velký tarif, máte výběry dokonce zdarma.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace