Bankovní hypotéky

Jako základní dělení hypoték se zohledňuje, jestli finance poskytuje bankovní nebo nebankovní společnost. Každá z variant má své výhody.

Proč zvolit bankovní hypotéku

Samotné banky působí důvěryhodněji a mají historii. U soukromé nebankovní společnosti nemusí být jasná její předchozí historie. Zároveň je zde veliké spektrum možností ověřitelnosti zkušeností předchozích klientů.

U bankovní hypotéky hrozí menší riziko insolvence. Neboli, že se společnost dostane do finančních problémů. V takovém případě je nutno nesplacené finance splatit jednorázově.

Hlavní výhodou je ale úroková sazba, která je majoritním počtu hypoték vždy nižší.

Podmínky poskytnutí bankovní hypotéky

Minimální požadovaný věk pro podání žádosti je 18 let. U některých bank se ojediněle setkáváme s požadavkem na 21 let.

Druhým omezením věku je hranice v době splacení hypotéky. Ve většině případů se jedná o 70 let.

U hypotéky je vždy nutno ručit nemovitostí. Ta se musí nacházet na území České republiky. Na nemovitost nesmí mít zapsáno zástavní právo v katastru žádná jiná společnost. Celková hodnota nemovitosti je zároveň jedním z hlavních aspektů při určování maximální výše hypotéky.

Mnozí lidé mají u bank zavřené dveře. Nacházejí se v registru dlužníků. Na rozdíl od nebankovních hypoték je potřeba mít bezproblémovou historii ve splácení půjček nebo úvěrů.

V případě žádosti manželů o hypotéku musejí být žadateli oba dva - dáno společným majetkem.

Získejte přehled

Velmi jednoduchým způsobem, jak získat přehled o všech dostupných hypotékách, je pokračovat na sjednání bankovní hypotéky.

Po vyplnění formuláře budou porovnány banky včetně všech jejich produktů. Následně vás kontaktuje zaměstnanec a zprostředkuje vám přehled nejvýhodnějších nabídek ke zvážení. Vše je samozřejmě naprosto nezávazné.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace