Wüstenrot - Povinné ručení i Cestovní pojištění

Wüstenrot Banka je nejen dlouhodobým členem českého bankovního trhu, poskytovatelem kompletního finančního balíčku služeb, ale i oblíbeným poskytovatelem finančních služeb a produktů i desítek tisíc spokojených klientů. Nabídka je velmi komplexní. Osobní účty, termínované vklady, povinné ručení, stavební spoření, úvěry, cestovní pojištění... . Nekonečný výčet služeb. Svými podmínkami na první pohled zaujme právě zmiňovaný Wüstenrot osobní bankovní účet pro vedení a správu vašich financí. Wüstenrot nabízí své účty bez poplatků za zřízení a i vedení. Ve výsledku se jedná o velmi vysoké ušetřené částky. V případě, že jej rozšíříte o termínovaný vklad na 5 let, lze dosáhnout až na 2,9% p.a. - jedno z nejvyšších zhodnocení vašich peněz na českém trhu. Stavební spoření nabízí ještě více výhod. Kromě vlastních vkladů můžete obdržet i státní měsíční příspěvek až ve výši 2 000 Kč. Toto spoření od Wüstenrot se nabízí jak fyzickým, tak i právnickým osobám. Stejně komplexní nabídka je i produktů z řady pojištění. Lze si pojistit automobil, nemovitost či podnikatelská rizika. Veškeré nabízené služby si lze sjednat online a dostupné jsou všechny potřebné dokumenty ke stažení a prostudování bez spěchání přímo u vás doma. Sjednejte si povinné ručení nebo cestovní pojištění z pohodlí domova i vy.

 • Spořící účet - s výhodným úrokem až 2,5% p.a.
 • Termínovaný vklad - dlouhodobé zhodnocení financí
 • Běžný účet - účet pro osobní každodenní využití
 • Stavební spoření - s bonusem zhodnocení státní podporou
 • Překlenovací úvěr - pro okamžité řešení vaší situace
 • Hypoteční úvěr - financování koupi nového bydlení
 • Pojištění auto - povinné ručení a havarijní pojištění
 • Povinné ručení - sjednání z pohodlí vašeho domova
 • Pojištění bydlení - domácností i celých nemovitostí
 • Podnikatelské riziko - s pojištěním a odstraněním rizik
 • Pojištění - nemocenské, úrazové, životní a mnohé další
 • Cestovní pojištění - lze sjednat online přes internet

Hypoteční půjčka na vaše bydlení

S hypotečním úvěrem od Wüstenrot si můžete vaše sny o novém bydlení splnit již jiní. A nabízí se rovnou i více verzí. Již od hypotečních úvěrů, začínajících na částce 1 300 000 Kč, se nabízejí minimální sazby. Případně lze při splnění specifických podmínek (například bonita) dosáhnout na sazby ještě o 0,3% nižší. A tím snižování nekončí. Sjednáte-li si majetkové pojištění, tato sazba bude snížena o dalších 0,2%. Ve výsledku se tak můžete dostat na nejnižší sazby na českém bankovním trhu.

Takto získané peníze, hypoteční půjčkou, nemusejí být využity jen čistě pro koupi nového bytu či domu. Stejně tak tuto půjčku můžete využít na stavbu nové nemovitosti. Rekonstrukci stávající nebo i refinancování předchozích závazků. To vše s Wüstenrot bankou. Dále si můžete sjednat i povinné ručení nebo cestovní pojištění i přes internet.

Bankovní účet pro osobní využití

V běžném životě se každý den setkáváme do kontaktu s osobními účty. Ať již při platbách za domácnost, půjčky, přijímání výplaty nebo vybírání hotovosti. Při sjednání osobního účtu Wüstenrot získáte jednu z nejvýhodnějších sazeb - a to 2,5% p.a. ve výši od 30 000 Kč až do 3 000 000 Kč. A k tomu je maximum služeb naprosto zdarma. Založení účtu, vedení účtu, zrušení, internetové bankovnictví...a výčet by mohl pokračovat. To vše se k osobnímu účtu nabízí naprosto zdarma. Za obdobných podmínek (a neméně výhodných) si lze sjednat i spořící účet. Rovněž výhodné podmínky se nabízí i v případě cestovního pojištění či povinného ručení automobilů.

Pojištění domácností, rizik i cestovní

Nabídka obsahuje pestrou škálu pojištění. Od cestovního, před majetkové až po pojištění podnikatelských rizik. Nejvíce klientů zajímá právě samotné pojištění domácnosti. A to je pojištěno skutečně kompletně do posledního detailu. Ve výčtu nalezneme například nábytek, koberce, elektroniku a i takové drobnosti jako je oblečení či obuv. Tedy vše od vybavení až po osobní majetek jednotlivých členů vaší domácnosti. Stejně tak se můžete pojistit i na cesty. A to v několika balíčcích. V základním balíčku se nachází zdravotní výlohy. Ve druhém se k němu přidává i pojištění vašich zavazadel a odpovědnosti za škody. S nejrozšířenějším balíčkem jste na vaší dovolené připraveni na vše a můžete si užívat bez omezení. Můžete si například přidat pojištění pro provozování adrenalinových sportů a mnohé další. Rovněž si u Wüstenrot můžete sjednat povinné ručení za výhodnou cenu.

Ať již si od Wüstenrot banky vyberete cestovní pojištění, půjčku, hypotéku, povinné ručení nebo spořící účet, jistě budete spokojeni stejně jako desítky tisíc klientů před vámi. veškeré služby jsou poskytovány s nejlepšími úrokovými sazbami a bez zbytečných poplatků.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace