FIO Banka - Hotovostní Rychlá Půjčka

Finanční produkty FIO Banky stojí na dvou hlavních pilířích - na poskytování služeb denní potřeby a zhodnocování vložených peněz. V první kategorii se nachází produkty, které každý klient využívá takřka každý den. Nejoblíbenějším je běžný bankovní účet, který je bez poplatků. A to není vše. Navíc i jeho zřízení, vedení a zrušení je taky úplně zdarma. Druhým, velmi oblíbeným produktem FIO banky jsou rychlé půjčky a úvěry. Ty mají pod sebou několik podkategorií. Potřebujete-li peníze na nový dům či byt, je zde hypotéka se slevou až 0,5% při refinancování. Pro běžné účely může zcela nahradit půjčku FIO banky kontokorent - můžete z vašeho účty vybírat finance až do záporného zůstatku 50 000 Kč. Ty je možné využívat zcela libovolně - na koupi dovolené, zaplacení nutných měsíčních výdajů či automobilu. Velikou výhodou je, že samotný úrok je počítán je z vypůjčené částky - nikoliv tedy z celých 50 000 Kč. Druhou velikou kategorií je zhodnocování financí. S FIO bankou můžete akcie s velmi vysokou likviditou a minimálními poplatky. Stejně tak se nabízejí deriváty - neboli obchodování se surovinami jako je zlato, ropa nebo obilí. Někteří klienti nemají na správu peněz čas. V takových případech je zde nachystán tým ekonomických a finančních odborníků, kteří se postarají o celá portfolia. Využijte služeb FIO banky a získejte výhodnější podmínky ještě dnes, třeba na rychlou bankovní půjčku.

 • Bankovní účet - běžný účet bez poplatků
 • Spoření - volné finanční prostředky a jejich zhodnocení
 • Úvěry - kontokorent a úvěry pro rozvoj budoucnosti
 • Rychlé půjčky - bankovní úrok, rychlá doba sjednání
 • Platební karty - propojené s bankovními účty
 • Smartbanking - ovládání financí přes váš smart phone
 • Internetové obchodování - ovládání investic online
 • Akcie - s perspektivou vysokých výnosů a bezpečnosti
 • Deriváty - obchodování se zlatem, ropou a v zemědělství
 • ETF - konzervativní akciové investice a podílové fondy
 • Správa portfolia - správa finančních prostředků
 • Semináře - odborné informace o burzách a obchodování

Půjčka bez zbytečných poplatků - Kontokorent (hotovostní)

Žádání o půjčku je vždy velmi zdlouhavé, namáhavé a složité. Pokud si založíte běžný bankovní účet, můžete se k volným finančním prostředkům dostat mnohem snadně. Stačí si zařídit tzv. kontokorent. Ten vám umožňuje vybírat hotovostní peníze, které na v současnosti nemáte a vrátit je později. Jedná se tedy o přečerpání účtu do mínusu. Není nutný ručitel a lze získat přístup ke kreditnímu limitu 50 000 Kč. Tyto vypůjčené finance lze využít naprosto libovolně a bez omezení. Podmínky jsou stejně snadné. Stačí mít bezproblémovou historii. To znamená, mít u FIO banky založený účet alespoň po 3 měsíce a aktivně jej využívat. Nabízejí se velmi výhodné tarify - například tarif s ročním úrokem 8,30% nebo tarif s ročním úrokem 14,30%. Stejně tak se počítají i samotné úroky - ten je u FIO banky počítán denně - tedy žádné započaté nebo nedokončené měsíce. Vše na den přesně. Stejně tak jsou brány v potaz jen peníze, které byly skutečně vypůjčeny. Ne celá dostupná částka. Rychlá půjčka od FIO banky je tak velmi snadno dostupná každému, přímo hotovostní půjčka z bankomatu vaší banky.

Hypotéka na nové bydlení

U financování vašeho nového bydlení se nabízejí dvě situace, ve kterým se můžete nacházet - můžete přecházet od jiné společnosti k FIO bance, nebo žádat o novou hypotéku. Přecházíte-li právě od jiného bankovního subjektu, můžete získat zajímavou slevu až 0,5% z úrokové sazby na hypoteční úvěr. V případě nového sjednání jsou dvě verze úrokových sazeb. Při objednání pevné, máte jistotu stále stejné sazby. Pokud rozumíte trhům a předpokládáte nějaký výhodný vývoj, můžete zvolit plovoucí - bude kopírovat vyvíjející se situaci na trhu. Vše je naprosto bez poplatků - její zřízení, vedení běžného i úvěrového účtu a v neposlední řadě i čerpání samotného úvěru.

Výše poskytnutých peněz se může pohybovat v rozmezí 300 000 Kč až 10 000 000 Kč - ideální pro každého. Fixaci si můžete nastavit v rozmezí 2 až 5 let - po tuto dobu nebude docházet ke změnám u úrokové sazby. Splatnost u FIO banky se volí mezi 5 až 30 lety a může být psána až na tři samostatné osoby. Maximálně lze dosáhnout na 85% z celkové částky domu či bytu.

Samotný účel není omezován. Můžete se jednat o samotnou koupi nemovitosti. Podnikavější lidé ocení financování dostavby či stavy domu. Stejně tak lze využít i při vypořádání vlastnických vztahů či jakákoliv jiná kombinace uvedených účelů. FIO je tak velmi univerzálním řešením.

Ať již si vyberete půjčku peněz s výhodnými podmínkami či financování bydlení, s FIO bankou budete nadmíru spokojeni. Stejně jako desítky tisíc klientů.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace