GE Money Bank - Půjčka, Konsolidace, Refinancování, Sjednocení

GE Money Bank si za dobu své působnosti na českém trhu získala desítky tisíc spokojených klientů. Vyniká spolehlivostí, stálostí a solidností svých nabízených finančních služeb. Dokonale se postará jak o osobní, tak i firemní finance. Z osobních financí nejvíce vynikají bankovní účty, kam si můžete nechat zasílat výplatu, platit výdaje na domácnost či spořit své peníze. Druhou, velmi oblíbenou službou GE Money Bank jsou půjčky. GE Money Bank nabízejí půjčky od 30 000 Kč až do 600 000 Kč. Samozřejmě s dostatečným časem na splacený svých závazků a za velmi rozumné úvěrové úroky. V neposlední řadě si můžete u GE Money Bank sjednotit (konsolidovat) své současné půjčky a mít tak jen jednu splátku měsíčně. Ze sektoru firemních financí jsou základem běžné účty pro každodenní použití. Velmi výhodné nabídky jsou nabízeny určitým skupinám - například právníkům či doktorům. Přemýšlíte nad půjčkou či refinancováním úvěrů u GE Money Bank?

 • Bankovní účty - pro jednotlivce i celé firmy
 • Spořící účty - šetření vašich financí na budoucnost
 • Kreditní karty - vybírejte peníze do mínusu ihned
 • Debetní karty - výběry z bankomatů a platby u obchodníků
 • Půjčky a úvěry - konsolidace, refinancování a sjednocení
 • Expresní půjčky - na cokoliv bez ručitele a zástavy
 • Hypotéky - hypoteční úvěry na nové bydlení či byt
 • Autoleasing - úvěry na koupi nového auta
 • Investice - investování do podílových fondů
 • Živnostníci - komplexní finanční služby pro OSVČ
 • Profesní skupiny - zvýhodnění pro určité skupiny klientů
 • Podnikatelé - správa a analýzy pro podnikatele
 • Firemní finance - kompletní správa firemních financí

Nejoblíbenější produkty GE Money bank pod drobnohledem. Ať již se jedná o výhodné půjčky, sloučení (konsolidaci) dluhů nebo refinancování úvěrů.

Půjčky na cokoliv

Jednou z nejvyužívanějších služeb jsou osobní půjčky. Ty se nabízejí ve třech základních Tarifech. Expres půjčka vám zajistí bankovní úvěr v rozmezí 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splácení je nastavena na velmi výhodné rozmezí 24 až 96 měsíců. Splátky a celková výše jsou tak rozprostřeny na dostatečně dlouhý čas. Největší výhodou je, že je bez ručitele. Výborně se hodí na jednorázové nákupy pro vybavení domácnosti, zaplacení potřebných služeb a ostatní nenadálé výdaje. Se stejnými podmínkami přichází i tarif Konsolidace (sjednocení) půjček. Stejné rozmezí maximální a minimální částky. Stejná doba splácení. Díky konsolidaci můžete ihned zaplatit veškeré půjčky u jiných společností (bankovních i nebankovních). Máte jen jednu půjčku a splácíte jen jednu splátku měsíčně. Refinancování tak zajistí stabilitu vašich výdajů a poskytne finanční úlevu rodinnému rozpočtu. Třetí možností, jak získat peníze je Flexikredit od GM Money Bank. Jedná se o tzv. kontokorent, který vám povolí přečerpat (vybrat) peníze do mínusu. U běžných účtů lze nastavit v rozmezí 5 000 Kč až 100 000 Kč. Studenti jsou u GE Money Bank omezeni na 2 000 Kč až 10 000 Kč.

Kreditní karty

Kreditní karta je v podstatě to samé co debetní karta. Je propojena s bankovním účtem, lze s ní vybírat hotovost z bankomatů či na pobočce, platit na internetu nebo přímo u obchodníků. U kreditní karty ovšem můžete vybírat i do mínusu - přečerpat svůj účet. Úvěrové rámce se pohybují od 150 000 Kč až po velmi výhodných 300 000 Kč. Kreditky od GM Money Bank mají jednu velikou výhodu - bezúročné období dosahující až na 50 dnů.

Pokud si vypůjčíte z kreditní karty peníze a vrátíte je během bezúročného období, nebudou vám počítány úroky. Tato možnost je velmi oblíbená především před výplatou. Často se stane, že vám nevystačí peníze na celý měsíc. Tato karta řeší všechny problémy a je vždy po ruce. Můžete si vybrat požadovanou sumu peněz, zaplatit všechny výdaje a při obdržení výplatu dorovnat stav kreditního účtu. Jelikož nepřesáhnete daných 50 dnů, neplatíte ani žádné úroky za poskytnuté finance.

Ke kartám se nabízejí i výhodné bonusy a výhody. Například dodatkové karty pro vaše blízké. I vaše rodina tak může využívat výhod kreditky. Stejně tak se nabízejí i slevy. U vybraných prodejců můžete automaticky získávat až 25% slevy. Všechny karty jsou standardně zabezpečené a jejich používání je velmi bezpečné.

Ať již si vyberete kterýkoliv produkt, budete nadmíru spokojeni. Připojujete se k tisícům a tisícům spokojených klientů. Pokud jste již klientem jiné banky, můžete si u GE Money Bank sjednat konsolidaci (sjednocení) půjček a zcela tak refinancovat všechny své půjčky nebo úvěry. Informujte se o aktuálních akcích a nabídkách.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace