ERA Hypotéka a Půjčka Poštovní Spořitelna - Červené Konto

ERA Poštovní Spořitelny pod sebou zahrnuje více než sedm nejdůležitějších bankovních produktů. Ať již se chystáte financovat své nové bydlení hypotékou, půjčit si peníze na libovolný účel, cestovat, založit si červené konto, koupit nové auto nebo spořit peníze, to vše nabízí program ERA. Svými parametry je nejvýhodnější pro osobní bankovnictví a jednotlivce. Vyznačuje se stálostí, kvalitou, seriózností a má za sebou desítky let zkušeností. Své služby zaměřuje na celé spektrum klientů. Svůj osobní účet ERA (červené konto) si u Poštovní Spořitelny mohou vést vaše děti již od 10 let a stejně tak dobře poslouží i seniorům. Nabízí pět hlavních pilířů svých služeb.

  • Era účet - propojený s internetovým bankovnictvím
  • Era spoření - pro vaše budoucí finanční plány
  • Era hypotéka - na financování vašeho nového bydlení
  • Era pojištění - cestovní, povinné, úrazové, domácnosti...
  • Era půjčky - půjčky až 300 000 Kč bez nutnosti zajištění

Pět hlavních pilířů finančních služeb ERA Poštovní spořitelny.

Era půjčka poštovní spořitelny

Maximální částka až 300 000 Kč. Pro půjčku Era hovoří její tři velmi výhodné vlastnosti. První je, že se jedná o zcela bez-účelové získání peněz. Není třeba sdělovat ani dokládat, na co budou finance využity. Druhou výhodou je nastavení splátek přesně vám na míru. Řeknete si a určíte, kolik jste schopni měsíčně splácet. Zároveň je tím i nastaveno konečné datum splacení veškerých vašich závazků. Úroková sazba se u ERA pohybuje již od velmi výhodných 9,9% (jedná se o bankovní půjčku). Nejsou účtovány žádné poplatky ani penále za předčasné splacení půjčky. Stejně tak není vyžadován žádný poplatek předem ani poplatek za poskytnutí peněz. Platí se pouze dohodnuté úroky. Je ovšem možno dosáhnout na výhodnější sazby - sdělíte-li účel. Poté lze financování vašich výdajů řešit například upravenou hypotékou nebo čerpáním kreditního úvěru z kreditní karty.

Era účet poštovní spořitelny

Běžný bankovní účet pro vaše peníze. Propojený s internetovým bankovnictví i platební kartou. Kromě standardních operací nabízí i mimořádné výhody. Nejvíce je poznají mladí klienti (již od 10 let) a senioři, pro které jsou připraveny výhody a bonusy za využívání služeb Poštovní spořitelny. Například vedení účtu pro klienty od 10 do 26 let je zcela zdarma. Ke klasickému účtu si lze dojednat i tzv. kontokorent - neboli možnost čerpat peníze do mínusu. Tato možnost tak může nahradit klasickou půjčku.

Era spoření Poštovní spořitelny

S programem ERA můžete velmi výhodně zhodnotit své vložné peníze. Vaše finance jsou vždy k dispozici a nemusíte platit nic navíc. Zřízení i celá správa vašeho konta lze provést online přes internet. Z hlediska služeb se nabízejí tři hlavní produkty Era spořící účet, Era termínovaný vklad a Era online účet. Sjednání je velmi snadné - postačí vyplněná žádost a potvrzení vaší identity občanským průkazem. Můžete zvolit online sjednání a i osobní na jedné z poboček po celé České republice.

Era hypotéka Poštovní spořitelny

Aneb Poštovní spořitelna a financování vašeho bydlení hypotékou. Peníze lze využít nejen na nákup nemovitosti, ale i veškeré platby spojené s úpravou bydlení. Právě tato účelovost úvěru přináší největší výhodu oproti klasické půjčce - zajistí vám mnohem výhodnější úrok. Celková doba splácení je vždy individuální a můžete si jednotlivé splátky rozložit až na období 10 let. Samotné podání žádosti a poskytnutí žádaných peněz je zcela zdarma. Platí se až jednotlivé úroky. Stejně tak je zdarma správa vašeho hypotečního účtu a dokonce i předčasné splacení vašich závazků.

Era pojištění poštovní spořitelny

Velikou výhodou je možnost sjednání přes internet. Ušetříte tak svůj čas. V nabídce produktů pojištění jasně vyčnívá cestovní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění a pojištění domácnosti - tedy kompletní servis pro váš život. Každý z produktů ERA má své vlastní výhody a bonusy pro klienty. V rámci cestovního pojištění se nabízí velmi výhodný tarif Rodina, který je určen až pro pojištění 6 osob. Pojištění domácnosti vás ochrání před vykradením domu či bytu a i případným poškozením domácnosti. Úrazové pojištění je možno sjednat jak pro dospělé, tak i pro vaše děti. Celá vaše rodina tak bude vždy v bezpečí.

Era poštovní spořitelny je připravena vás doprovázet při hledání nové půjčky, koupi nemovitosti, cestování a i spoření. Stačí si jen vybrat a kliknout.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace