Nová HypoPůjčka - Hypo Půjčka - Neomezená půjčka na cokoliv

Hypo půjčka je velmi snadnou cestou jak se dostat k vyšším finančním částkám. Standardní výše poskytovaných půjček se pohybuje od 1000 Kč do 20 000 Kč. Pokud máte zaměstnání, jste schopni doložit příjem a nejste v registru, tak se můžete dostat k částkám až okolo 150 000 Kč. Vyšší financování se bez zástavy nemovitosti nenabízí. Se zástavou nemovitosti (hypopůjčka) můžete dosáhnout na 75% až 80% hodnoty vašeho domu nebo bytu. Snadno se tak dostanete i k částkám v řádech 1 000 000 Kč a vyšším bez toho, aby jste museli mít doložitelný příjem, mít čistý registr nebo dokazovat svojí bonitu. Vždy se doporučuje nejdříve oslovit bankovní společnosti (ČSOB, Komerční banka, GE Money Bank, Hypoteční banka...) a nechat si vypracovat nabídku z tohoto sektoru. Díky vaší zástavě můžete být velmi snadno schváleni i v případě, kdy by jste na normální půjčku nedosáhli. Pokud nabídnete zástavu v nebankovním sektoru, hypopůjčka vám bude na 100% schválena. Již není třeba zkoumat bonitu nebo posuzovat registry - v nebankovním sektoru je samotná zástava naprosto dostatečná pro schválení. Samozřejmě se vyplatí být obezřetní. Peníze vám budou schváleni vždy, i když nebudete mít dostatečný příjem na splátky. Je třeba samostatně posoudit, jestli jste dostatečně bonitní na daný závazek. V případě půjčky se zástavou je věřitel dostatečně krytí pro případ nesplácení a vaši bonitu již nemusí posuzovat. Což je pravý opak všech ostatních nebankovních produktů, kdy věřitel nemá žádné jistoty a tak při schvalování velmi lpí na posouzení bonity. Podívejte se na následující seznam, kde jsou shrnuty největší přednosti hypopůjčky se zástavou.

  • neomezená výše - dle hodnoty zástavy, libovolná výše hypopůjčky
  • splatnost - dle vaší představy, delší ovšem = dražší
  • splacení - předčasné splacení hypo půjčky bez sankcí
  • bez příjmu - pokud máte zástavu nedokládáte příjem
  • bez registru - s nebankovní hypo půjčkou i bez registru
  • nízký úrok - u hypo půjčky nízký úrok i u nebankovních
  • jednoduché schválení - bez registru, bez příjmu, ihned
  • bez poplatků - neplatíte předem žádné zálohy
  • libovolné využití - není třeba dokládat účel

Jistě se shodneme na tom, že potřebujete peníze. Je zde ovšem otázka, jestli je hypopůjčka tou pravou volbou pro vás. V bankovním i nebankovním sektoru se nabízí více produktů, které by mohly dokonale pokrýt vaší potřebu financí. Za lepších podmínek, s nižším úrokem a bez zástavy nemovitosti. Pokud vám žádná z alternativ nebude vyhovovat, můžete s klidnou myslí zvolit nabídku hypo půjčky (poslední možnost) se zástavou nemovitosti.

Potřebujete opravdu Hypo půjčku?

Nejvýhodnější a nejlevnější bankovní produkty jsou kontokorent a kreditní karta. Kontokorent se sjednává k osobnímu bankovnímu účtu a umožňuje vybírat do mínusu. Tedy z bankomatu můžete vybírat do stanoveného limitu i v případě, kdy nemáte hotovost na svém účtě. Kreditní karta umožňuje platit za libovolné služby nebo zboží penězi banky.

V obou dvou případech při čerpání financí nastává bezúročné období. Kdy si berete půjčku naprosto zadarmo. A pokud uvede účet do stanoveného dne k nulovému zůstatku, tak žádné úroky neplatíte. Maximální limit čerpaných peněz se bohybuje od 5000 Kč do 50000 Kč. Zpravidla s bezúročným obdobím v délce 50 dnů.

Pokud tedy potřebujete hypo půjčku do 50000 Kč, je daleko výhodnější si sjednat kontokorent nebo kreditní kartu. Požadované peníze dostanete naprosto zdarma, bez nutnosti schvalování a neplatíte žádné úroky. Nemusíte ani dát do zástavy svojí nemovitost. Přemýšlejte, jestli by vám toto finanční rozmezí nepostačilo. A vy by jste si mohli sjednat peníze zdarma.

Hypopůjčka bez doložení účelu

Nestačí vám 50000 Kč? V tom případě zbývají bankovní a nebankovní produkty, které jsou zaručené nemovitostí (hypopůjčka). První možností je sjednat si tzv. Americkou hypotéku. Jedná se o bezúčelový úvěr, u kterého lze využít finance na cokoliv.

Máte-li zájem o toto řešení, tak si pečlivě nastudujte podmínky jednotlivých nabídek. Budou se zejména lišit poskytovanou částkou (50% hodnoty nemovitosti až 80% hodnoty nemovitosti). Rovněž budou rozdíly v RPSN a podmínkách splácení - tyto odlišnosti jsou ale v bankovním i nebankovním sektoru marginální a není třeba se jimi nyní zabývat. Po zapsání zástavního práva jsou vám ihned poslány peníze a vy s nimi můžete libovolně nakládat. U hypo půjčky je vždy stanoven splátkový kalendář, zatímco u kontokorentu či kreditní karty můžete splácet libovolně.

Hypopůjčka účelová - Na nemovitost

Poslední možní je účelová Hypopůjčka, která je určena na koupi nemovitosti. V prvním případě lze koupit druhou nemovitost a první nemovitostí pouze ručit. V tomto případě půjčkou financovat i 100% hodnoty nově nabytého domu či bytu. Druhou možností je zakoupit novou nemovitost a hypo půjčkou ji financovat (=budou sloužit jako zástava). Jak již bylo řečeno, tak je možno zapůjčit prostředky ve výši 50% až 80% hodnoty nemovitosti. V případě tohoto řešení tedy klient musí mít své úspory a musí danou část hodnoty zaplatit ze svého - doplatí zbývající procenta.

Dům nebo byt se stává vašim majetkem, je na něj ovšem uvaleno zástavní právo a může být prodán k uspokojení věřitele. Rovněž je zde stanoven pevný splátkový kalendář a nelze splácet dle své aktuální finanční situace.

Doba fixace hypo půjčky, refinancování

Hypo půjčka má jeden unikátní parametr - doba fixace splátek. Hypopůjčka bude rozpočítána na 20 let. Ovšem splátkový kalendář bude určovat výši splátek a výši úroků jen na 5 let (doba fixace). Po uplynutí této doby je třeba s bankovním či nebankovním poskytovatelem dohodnout nové podmínky. Nebo si vzít hypo půjčku od jiného poskytovatele a u prvního se zcela vyplatit. Hypopůjčka je tak v tomto aspektu zcela unikátní.

Chcete-li menší finanční částku, vždy volte kontokorent nebo kreditní kartu. V případě vyšších sum je výhodnější bankovní půjčka. Hypo půjčka je nejvhodnější pouze v případě, kdy potřebujete čerpat peníze v řádu sta tisíců či milionů korun.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace