Komerční Banka - Rychlá Bankovní Půjčka

Komerční Banka patří mezi přední české bankovní ústavy a mezi špičky v zemích střední a východní Evropy. Za jejím jménem stojí desítky let zkušeností, desítky tisíc spokojených zákazníků nejen v České republice, solidnost a výhodné podmínky. Nabídka Komerční banky stojí na třech silných pilířích - služby pro veřejnost, pro firmy a pro státní správu. Nejoblíbenějšími produkty pro osobní využití jsou běžné bankovní účty, rychlé bankovní půjčky, spořící účty a v neposlední řadě i hypotéky na bydlení. U každé služby se nabízí bonus navíc. Například u hypotéky od Komerční banky můžete přerušit splácení až na tři měsíce. Stejně tak lze za výhodných podmínek získat neúčelovou půjčku v rozmezí 300 000 Kč až 2 500 000 Kč se splatností až na 6 let. V sektoru firem jsou nejvíce zastoupeny společnosti s obratem pod 60 milionů - tedy malé s střední firmy. Pro ty jsou u Komerční banky nachystány produkty jako firemní účty či zhodnocení financí s možností jejich výběru. Třetím pilířem je soukromý sektor - zde jsou poskytována komplexní řešení ekonomických a finančních služeb na evropské úrovni. Komerční banka je dobrou volbou ať již si chcete založit bankovní účet, sjednat rychlou půjčku nebo i spravovat firemní finance.

 • Účty a platby - nejžádanější osobní bankovní produkty
 • Půjčky - půjčky pro libovolné účely, možno i bez ručení
 • Rychlá bankovní půjčka - rychlé vyřízení, nízký bankovní úrok
 • Spoření a investování - životní pojištění, splácení
 • Pojištění a bezpečí - fondy, připojištění a garance
 • Bydlení - hypotéky na váš budoucí dům nebo byt
 • Developerské projekty - lepší bydlení i bez úspor
 • Financování - úvěry pro malé firmy a podnikatele
 • Fondy EU - poradenství a servis s fondy EU
 • Zhodnocení financí - zhodnocení volných financí
 • Pojištění a bezpečí - pojištění spojené s účtem
 • Zajištění rizika - měnový swap, forward a i úrokový
 • Penzijní připojištění - důchodová reforma

Osobní půjčky

Osobní rychlé půjčky jsou nabízeny ve dvou základních kategoriích. Půjčka Premium a Optimal. Premium od Komerční banky je poskytována všem občanům ČR i cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem. Finance lze využít libovolně pro své vlastní účely - tedy ne na podnikání. Celkově lze dosáhnout na částky v rozmezí 300 000 Kč až 2 500 000 Kč. Splatnost částky se odvíjí od dohody, kdy je maximální hranicí rozložení do 6 let. Podmínky poskytnutí i splácení jsou velmi snadné. Ke schválení je třeba dodat dva průkazy totožnosti (stačí například občanský průkaz a cestovní pas). Druhou povinností je daňové přiznání nebo potvrzení o příjmu - dokumenty lze velmi snadno zajistit během jednoho dne. Rychlá půjčka Komerční banky Premium může být poskytnuta v plné výši i bez ručení a je možno k ní získat dokonce i pojištění zdarma. To lze i případně rozšířit.

Druhou možností, jak získat peníze, je půjčka Optimal. S Optimal dosáhnete na 30 000 Kč až 2 500 000 Kč. Tedy velmi podobné podmínky jako u předchozí možnosti. zde se ovšem nabízí rozložení splátek až na deset let - váš rodinný rozpočet bude mnohonásobně méně zatížen. Ke sjednání platí podobné podmínky: být občanem ČR, dva doklady a potvrzení či přiznání o příjmech. Veškeré vyřízení je bez poplatků.

Kreditní karty - peníze i bez úroků

Peníze lze ovšem získat i bez placení úroků. Tento finanční produkt se jmenuje kreditní karta od Komerční banky. Vypadá i se používá jako normální debetní karta, propojená s běžným bankovním účtem. Oproti ní se zde ale nabízí i výběry do mínusu. Můžete tak dosáhnout na kreditní limit 30 000 Kč i bez dokládání příjmů. Ve druhém případě až na 250 000 Kč bez ručení. Jak vypadá situace, kdy se neplatí úroky? Kreditní karta od Komerční banky nabízí tzv. bezúročné období na 45 dnů. Tedy, pokud si vyberete peníze a přečerpáte tak účet, máte až 45 dnů na vrácení peněz. Pokud je do tohoto limitu vrátíte, nebude vám započítán žádný úrok. Pokud jej přetáhnete, tak se začínají počítat stejně jako u rychlé půjčky. Velmi oblíbené řešení před výplatou.

Účty, spoření, investice...

V nabídce se nacházejí i další produkty, které lze využít jak pro osobní, tak i firemní účely. Například bankovní účty pro občany od 18 let, spoření na 2 až 5 let nebo penzijní připojištění. Pro podnikatele vlastnící firmy se nabízí velmi zajímavé možnosti zhodnocení peněz - zejména spořící účty a termínované vklady.

Ať již si vyberete jakýkoliv produkt Komerční banky, budete dokonale spokojeni.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace