Raiffeisen Banka - Půjčky, Hypotéky, eKonto a Spoření

Raiffeisen banka je stálou mezinárodním společností, pohybujícím se na finančních trzích již několik desetiletí. Za dobu své působnosti stihla vybudovat silnou základnu pro poskytování všech nejdůležitějších finančních produktů. Ať již žádáte o půjčku, kupujete nemovitost a potřebujete hypotéku, hledáte půjčku pro začínající podnikatele nebo chce svůj majetek pojistit vše vyřídíte u Raiffeisen bank. Kromě služeb v osobním bankovnictví pronikla i do firemního sektoru. Ať již potřebujete ekonomickou analýzu, firemní finanční poradenství, rady při investování nebo osobní přístup - pro vše má Raiffeisen banka postaveny silné základy. Lze si sjednat bankovní služby i v případě, kdy se jedná o začínající podnikatele.

Raiffeisen Bank si zakládá na své velmi dlouhé historii poskytování bankovních služeb, serióznosti a poctivých podmínkách. Nabízí služby jak pro jednotlivé osoby, tak i pro celé firmy. Z kategorie osobních financí vás musí na první pohled zaujmout osobní bankovní účet. Díky osobnímu přístupu si můžete navolit jen ty služby, které budete opravdu využívat. Navíc společně s osobním účtem získáváte další výhody na další produktu - například slevu 1% na úrokovou sazbu hypotéky na vlastní dům či byt. Z kategorie úvěrových produktů Raiffeisen Bank nabízí jak zcela bezúčelové půjčky, tak i výhodnější účelové. Rovněž dokáže nabídnout finance a půjčky začínajícím podnikatelům. V neposlední řadě do této kategorie spadají i hypotéky na bydlení. Z hlediska firemních financí se nabízí komplexní přístup. Od správu běžných účtů od Raiffeisen Bank, přes poradenství s investicemi až po ekonomické analýzy.

 • Běžné účty - bankovní účtu s internetovým bankovnictví
 • Platební karty - pro výběry z bankomatů a platby
 • Hypotéky - na domy a byty
 • Nadstandardní služby - s osobním přístupem
 • Pojištění - životní, karet, půjček, hypoték...
 • Úvěrové produkty - s libovolným využitím financí
 • Zhodnocování úspor - investování do podílových fondů
 • Důchodová reforma - produkty pro zajištění budoucnosti
 • Investice - na míru šitá řešení každému klientu
 • Strukturované produkty - v oblasti úrokového zajištění
 • Portfolio management - zhodnocování vašich aktiv
 • Corporate Finance - poradentsví ve firemních financí
 • Privátní bankovnictví - exkluzivní osobní přístup
 • Analýzy - využití ekonomického týmu Raiffeisen bank
 • Osobní finance - kompletní nabídky pro osobní finance
 • Pro podnikatele - správa financí a peněz pro podnikatele
 • Začínající podnikatelé - půjčky a financování pro rozjezd
 • Malé firmy - portfolio služeb pro malé firmy
 • Středně velké a velké firmy - komplexní služby
 • Bankovní účty - běžný účty pro každodenní potřeby
 • Platební karty - propojené s účtem, výběry z bankomatů
 • Hypotéky - bankovní úvěr na váš budoucí dům nebo byt
 • Kreditní karty - karta s možností výběru peněz do mínusu
 • Zhodnocování peněz - cenné papíry, termínované vklady
 • Pojištění - pojištění na cesty i na finanční produkty
 • Půjčky - půjčky pro osobní potřebu, i bez zástavy
 • Investice - na míru šité řešení investování pro vás

Nejoblíbenější produkty podrobně u Raiffeisen banky.

Běžný bankovní účet pro každodenní potřeby

Nejpopulárnější volbou je eKonto. Hlavní výhodou je možnost zvolit jen ty služby, které budete využívat. Nikdy tak neplatíte ani korunu navíc. V rámci celého účtu platí věrnostní výhody, nebo-li čím více služby využíváte, tím méně je vám za ně účtováno. Zhodnocení vašich vložených úspor je nastaveno na 2,1 % p.a.. Řada klientů nezůstává jen u běžného účtu, ale sjednává si i další služby. Právě vlastnictvím eKonta u Raiffeisen banky k nim získáte spoustu výhody. Například slevu 1% na úrokovou sazbu u financování vašeho bydlení pomocí hypotéky.

Bankovní hypotéka od Raiffeisen

V sekci hypoték se nabízí ihned několik typů - Klasik, Plus, Offset (se zápočtem úspor), Univerzál a americká hypotéka s libovolným využitím získaných financí. U standardních hypoték lze peníze využít na koupi bytu či domu. Výhod, které mluví právě pro toto řešení je ihned několik. Při sjednávání si lze nastavit fixní úrokovou sazbu od 1 až do 15 let. Díky zvyšující se poptávce lze nově koupit i nemovitost v zahraničí, družstevních bytů a rekreačních zařízení. Stejně tak je novinkou i odhad, vypracovaný právě Raiffeisen bankou. Až do samotného podpisu smlouvy nejsou účtovány žádné poplatky a veškeré konzultace jsou zcela zdarma.

Rychlá půjčka bez poplatků Raiffeisen

S půjčkou platíte jen úrok. Nejsou vám účtovány žádné poplatky za vedení ani případné penále za předčasné splacení půjčky. Výše částky, kterou si půjčíte, se pohybuje od spodní hranice 20 000 Kč až po 500 000 Kč. Přičemž si lze sjednat splátky od 6ti až po 72 měsíců. Při jednotlivých splátkách již od 422 Kč. Za vedení ani splacení nejsou účtovány žádné poplatky. Při řádném splácení půjčky lze bez problémů sjednat navýšení celkové vypůjčené částky. Pro konkrétní nabídky nemusíte nyní ani chodit do banky na pobočku. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a návrh půjčky od Raiffeisen banky vám bude okamžitě doručen na vás e-mail. Poté se můžete v klidu domova rozhodnout, zda-li je pro vás tím pravým řešením. Hlavní tři řešení jsou Osobní půjčka, Účelová půjčka na bydlení a rekonstrukci domácností a Kreditní karta - debetní karta s možností čerpat peníze do mínusu. Informovat se rovněž můžete i o půjčce pro začínající podnikatele od Raiffeisen bank.

Firemní finance a osobní přístup

Ve firemních financích a osobním bankovnictví nabízí tři hlavní pilíře - poradenství, správu firemních financí a investice. V případě poradenství se nabízejí kompletní finanční a ekonomické analýzy, vypracované ekonomickým týmem. U správy financí si může každý majitel či jednat vybrat z široké nabídky účelových i bez-účelových úvěru, firemních půjček bez poplatků a podnikatelských účtů. Rovněž se můžete zajímat o půjčky pro začínající podnikatele. Oblasti investic a portfolio management má nejširší zastoupení produkty střednědobého až dlouhodobého zhodnocování aktiv a zhodnocení s garantovaným výnosem.

Ať již hledáte běžný osobní účet, půjčku, hypotéku, úvěr nebo řešení firemních financí, Raiffeisen banka má pro vás vždy řešení.

Nejzajímavější produkty RF Bank - pro osobní i firemní využití.

Vaše osobní půjčka

Na první pohled zaujme svým velmi flexibilním rozsahem. Můžete si vypůjčit peníze v rozmezí 20 000 Kč až 500 000 Kč. Splátky jsou poté rozloženy až do 72 měsíců - dostatek času na splácení, které nezatíží váš rodinný rozpočet. Zdarma automaticky získáváte i pojištění proti neschopnosti splácet své závazky a proti ztrátě zaměstnání. Toto pojištění lze na vlastní žádost rozšířit a dále modifikovat. Další výhodou Raiffeisen je rychlost - peníze můžete obdržet již do 24 hodin. V průběhu celého splácení můžete kdykoliv jednorázově složit zbývající finance a to zcela zdarma bez dalších poplatků.

Účelové půjčky

Proč žádat o peníze od Raiffeisen Banky na specifický účel? Jelikož se nabízejí mnohem výhodnější sazby. Je možno získat až o 2% výhodnější nabídku. A je možno pokračovat i dále a dosáhnout dalšího snížení o 1% při převedení bankovního styku k Raiffeisen bank. K tomuto finančnímu produktu automaticky (a zdarma) získáte základní verzi pojištění proti neschopnosti splácet. Při žádosti není nutno ručit nemovitostí. Stejně tak je účelová půjčka velmi benevolentní při splácení - den i výši jednotlivých splátek si můžete určit vy sami při sjednávání. Tento produkt je nejčastěji volen ve spojitosti s bydlením a domácností - na nutné rekonstrukce, vybavení a případně i koupi úplně nového bydlení.

Kreditní karty - jak získat peníze

V neposlední řadě lze získat peníze i pomocí kreditní karty. Od klasické (debetní) se svým vzhledem vůbec neliší. Ani možnostmi využití - online platby, výběry hotovosti, placení u obchodníků a v obchodech. Kreditní karta navíc nabízí i možnost vybírat do záporného zůstatku. Dle typy karty, který si vyberete, můžete přečerpat v rozmezí 10 000 Kč až 500 000 Kč. Součástí je i až 50 denní bezúročné období - pokud vrátíte půjčku do 50 dnů, neplatíte žádné úroky. Raiffeisen Bank rovněž nabízí firemní financování. Zjistěte více informací o půjčce od Raiffeisen banky pro začínající a i zavedené podnikatele.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace