mBank - Půjčka na Refinancování a Sjednocení

mBank vstoupila na český bankovní trh již před 6 lety a způsobila revoluční vlnu v bankovních poplatcích. Je průkopníkem v kvalitním poskytování komplexních služeb internetových finančních služeb, poskytování osobních účtů a půjček. Nabídka mBank je postavena na dvou základech - osobním a firemním bankovnictví. Pro osobní finance se nabízejí účty, které jsou poskytovány bez zbytečných poplatků, nabízí až 3 výběry měsíčně naprosto zdarma a lze si zažádat o kartu či online bankovnictví. V oblasti půjček je u mBank nabízena úroková sazba již od 8,9% p.a. Případně sjednocení půjček v podobě konsolidace (tzv. refinancování, známé z hypotečního trhu). Další možností, jak získat peníze, je kreditní karta - ta nabízí přečerpání kreditního účtu do záporných částek a poskytne peníze za každé situace. Pro firemní sektor se nabízí jedinečný účet bez zbytečných poplatků. Nejsou účtovány žádné za příchozí tuzemské platby, odchozí platby v rámci mBank z online bankovnictví a i samotné založení je naprosto zdarma. Pro podnikatele, chystající se proniknout na internetový trh, jsou přichystány nástroje pro online platby a další podpůrné online finanční aplikace. Hledáte půjčku od mBank?

  • Bankovní konto - osobní účet bez zbytečných poplatků
  • Spoření - zvýšení výnosů a výhodnější úrokové sazby
  • Půjčky - sjednocení závazků, refinancování úvěrů
  • Hypotéka - zajištění financí pro koupi domu nebo bytu
  • Půjčka - zdarma vedení úvěrového konta a výhodné sazby
  • Kreditní karta - vybírejte peníze z karty do mínusu
  • Business konto - bankovní konta pro firemní účely
  • Business Max - spoření financí pro podnikatele
  • Platby - platební systém pro online obchodování

Půjčka na pokrytí vašich nákupů a výdajů

Za velmi výhodných podmínek se nabízí možnost půjčky od mBank. Můžete zažádat o částky od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Případně půjčkou můžete vyřešit konsolidaci (refinancování) ke sjednocení vašich stávajícíh úvěrů a půjček. V případě, že jste vdaní nebo ženatí, je ovšem u částek nad 100 000 Kč nutný souhlas vašeho partnera. Jiné podmínky kladeny nejsou. Doba splatnosti a rozložení splátek se pohybuje od 12 do 60 měsíců - váš rozpočet nebude splátkami zatížen. Samozřejmostí je, že si dobu splatnosti a termíny splátek určíte vy sami. Oblíbeným termínem je druhý den po výplatě. Vše máte ihned zaplaceno a na půjčku nemusíte myslet. Celý úvěr od mBank je poskytován bez skrytých poplatků, kdy se platí pouze 1,5% z výše celkové poskytnuté půjčky.

Tím výhody nekončí. V případě, že se dostanete do finančních nesnází, můžete požádat o odložení splátek. Můžete tak získat 1 až 6 měsíců navíc. Vaše žádosti jsou řešeny velmi rychle, podmínky jsou jednoduché a neskrývají se zde žádné skryté poplatky za půjčku. mBank je tak velmi elegantním řešením v podobných situacích.

Kreditní karta od mBank

Dalším způsobem, jak získat peníze, je kreditní karta. Ta má nastaven kreditní limit - tj. maximální částku, o kterou můžete svůj účet přečerpat. A to až do 50 000 Kč. V některých svých parametrech dokonce i klasickou půjčku kreditní karta překonává. Díky bezúročnému období nemusíte platit úroky z vybrané částky. Pokud ji do daného počtu dnů vrátíte zpět na účet, nejsou vám účtovány žádné úroky. Toto období může dosahovat až 54 dnů. Ideální řešení nedostatku financí těsně před výplatou.

Neskutečnou výhodou neustálá přítomnost a možnost výběru. Půjčku je třeba sjednávat znovu. Kreditka vám zůstává. Pokud se opět objeví situace, kdy potřebujete nutně hotovost, stačí zajít k nejbližšímu bankomatu či na pobočku. A hotovost máte ihned k dispozici. Tak snadné je mít peníze s kreditkou od mBank!

Úvěry na bydlení - hypotéka

Úvěrem na bydlení se nemyslí pouhá koupě. Tyto peníze můžete získat všeobecně na náklady s vaší domácností. Může se jednat o novou stavbu, rekonstrukci, vypořádání s ostatními majiteli či samotné refinancování. V případě refinancování lze akceptovat až 6 let starý odhad. Minimální výše poskytnuté částky je 200 000 Kč a její horní hranice není omezena. Musí být ovšem menší, než je 80% hodnota vaší nemovitosti. Při této možnosti dokonce není nutno ani dokládat své příjmy - pokud se bude jednat o částku nepřevyšující 50% hodnoty daného domu či bytu. U přímé koupě nemovitosti hypotéka od mBank nabízí další výhody. Můžete například zcela zdarma využít mimořádných splátek. Nebo získat další slevy na ostatní bankovní produkty (životní pojištění). Případně můžete mBank zvážit z hlediska refinancování (sjednocení) vašich splátek u jiných bank nebo společností.

Ať již žádáte o nový osobní účet, kreditní kartu či úvěr na bydlení, jistě budete se svým novým produktem od mBank spokojeni stejně, jako desítky tisíc klientů před vámi.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace