Equa Bank - Minutová půjčka, Konsolidace a Sjednocení

Equa Bank má pro vás řešení v každé situaci. Při vaší nutnosti o finanční hotovost jsou zde výhodné úrokové sazby na půjčky. I tzv. minutové půjčky, které jsou vypláceny okamžitě. Máte-li již sjednané finanční závazky a dluhy u jiných společností, opět je zde řešení. Jednoduchý převod a spojení (refinancování) veškerých dluhů jednou Equa půjčkou - jedná se o tzv. refinancování, kdy provedete celkovou konsolidaci a sjednotíte si všechny závazky do jednoho. V hodnotě od 30 000 Kč600 000 Kč. S rozložením do 6 až 84 měsíců a výhodnějšími podmínkami. Měsíčně budete platit jen jeden úrok a z celkové částky. Odesílat jen jednu platbu do Equa Bank. Navíc se vám měsíční splátka zmenší až o jednu čtvrtinu - měsíčně tak ušetříte i při zachované době splatnosti. Součástí jsou výhodné doplňkové volitelné služby, jako například pojištění v případě ztráty zaměstnání. Dalším produktem od Equa Banky, který dobývá přední příčky finančního světa, jsou úvěry. A to rovnou dva Equa úvěr. První, účelový, je striktně určen pro financování nového bydlení - domu, bytu nebo domácnosti. Druhým balíčkem je bez-účelový Equa úvěr, se kterým můžete financovat vše od nákupu spotřebního zboží až pro dovolenou. Bez jakýchkoliv omezení. A pokud již máte závazky jinde? Není nic jednodušší, než refinancování hypotéky za mnohonásobně výhodnějších podmínek a nižší úrokové sazby. Případné refinancování a sjednocení ostatních půjček. Nečekejte a začněte šetřit na splátkách a úrocích ještě teď ihned!

  • 30 000 Kč - 600 000 Kč - v rámci refinancování dluhů (sjednocení půjčky)
  • 1 000 Kč - bonus za každý převod k Equa bank
  • Eqva bank - rychlá půjčka, hypoteční úvěry, spoření...
  • od 2,89 % p.a. - refinancování úvěru (konsolidace)
  • od 4,99 % p.a. - pro rozvoj vašeho podnikání
  • od 2,99 % p.a. - účelový hypoteční úvěr
  • od 5,99 % p.a. - úvěr na koupi čehokoliv bez omezení
  • online sjednání - nemusíte chodit na pobočku
  • o vše postaráno - nic neřešíte, papírování přenecháte zástupci
  • Equa banka - zavedená bankovní společnost s tradicí

Rychlá Půjčka od Equa Banky

Jedná se o komplexní řešení všech vašich současných finančních závazků, sjednocení a refinancování. Ať již máte úvěry, půjčky, konsolidované závazky - vše můžete spojit do jednoho bankovního produktu. Budete platit jen jednu měsíční splátku a jeden úrok. A především ušetříte! Měsíčně se sníží splátka až o jednu čtvrtinu, čím oživíte a stabilizujete již tak napjatý rodinný rozpočet. Zároveň se vám s Equa bank nabízejí další bonusy a doplňkové služby.

Za každý převedený závazek dostanete peněžní bonus 1 000 Kč. Samozřejmostí je nabídnutí menšího RPSN, čím se sníží částka, o kterou přeplatíte celkovou půjčku. Zároveň tak klesá i vůbec její měsíční hodnota. Přemýšleli jste, co se stane, pokud přijdete například o zaměstnání, nebo pokud dlouhodobě onemocníte? S rychlou půjčkou se můžete pojistit a pokrýt všechny nečekané okolnosti.

Konsolidace vašich dluhů je možná od spodní hranice 30 000 Kč až po horní 600 000 Kč. Bez ručitele. Rozložení vrácení je v rozmezí 6 až 84 měsíců. V rámci sepisování smlouvy je dána pevná a neměnná měsíční částka - můžete dopředu pánovat svůj rozpočet. Nejsou požadovány žádné poplatky ani placení předem za konsolidaci.

Jednou z největších novinek je způsob sjednání. Vše lze zařídit z pohodlí vašeho domova od počítače. Vyplníte formulář a přiložíte současné smlouvy o vašich finančních závazcích. Obratem jste kontaktováni operátorem Equa banky a do 1 minuty máte vše schváleno (minutová půjčka). Jednodušší již to být ani nemůže.

Nový hypoteční úvěr od Equa Banky

Produkt ideální pro ty, kteří plánují investovat do nového bydlení i do čehokoliv jiného. V rámci balíčků se nabízejí dva hlavní směry, kterými se můžete udávat. Jedním je čistě účelový úvěr na bydlení - lze financovat pouze výdaje spojené s vaší nemovitostí. Druhou cestou je bez-účelový úvěr. Zde není určováno nakládání s penězi a můžete tak finance získané od Equa banky využít pro cokoliv. Bez limitů. Bez schvalování. Ihned a okamžitě.

Účelová a neúčelová hypotéka Equa Bank

Účelová hypotéka nabízí nejnižší sazbu již od 2,99 % p.a. Výši poskytnutých peněz si volíte z rozmezí 300 000 Kč až po 10 000 000 Kč. Jelikož se jedná o účelový balíček, je možno tyto finance využít pouze na koupi nemovitosti. Rozložení splátek je možno od 5 do 35 let. Je nutno ručit nemovitostí.

Neúčelová hypotéka od Equa banky vám poskytne peníze, které můžete utratit za cokoliv. Za dárky pro své blízké, splacení dluhů, nákup automobilu, opravy, rekonstrukce nebo letní dovolenou s vaší rodinou. V rámci tohoto balíčku Je spodní hranicí 200 000 Kč až po 10 000 000 Kč. Přičemž si splácení můžete rozložit do období 5 až 20 let. Opět je nutno zajistit půjčený obnos nemovitostí, jejíž cena převyšuje cenu úvěru.

Refinancování hypotéky Equa Bank

Při sjednávání hypotéky sjednáváte jak celkovou dobu splácení, tak i dobu fixace. Tedy dobu, po které můžete od staré banky odejít a přejít za lepšími podmínkami u Equa banky. Jestliže se vaše doba fixace blíží ke konci, tak zbystřete - u Equa banky je možno refinancovat vaše staré závazky již od od 2,89 % p.a. + získání výhodné úrokové sazby až 6 měsíců předem.

Equa Banka vás doprovází na každém kroku finančním světem. Ať hledáte půjčku, bez-účelový úvěr nebo hypotéku, Equa bank má pro vás připravené řešení.

Nyní si již jen vybrat.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace