Bankovní půjčky - Vyřízené Ihned Bez Čekání

Bankovní půjčky ve většině případů působí seriózně. Stejné jednání je ovšem očekáváno od klienta, v případě porušení smlouvy (vždy velmi pečlivě vypracované a vyzkoušené na tisících klientů) mají tyto velké instituce prostředky, jak donutit dlužníka splácet. Nevýhodou a jistým strašákem může být bankovní registr dlužníků - pokud nesplácíte podle plánu, jste do něj zařazeni a další půjčka od jakékoliv banky poté již není možná. U banky je jistou výhodou propojení svého účtu s půjčkou. Nevýhodou, že ve většině případů nedostanete půjčku ještě dnes. Případně lze využití při žádosti o vyšší částku vaši předchozí historii pohybu financí na vašem účtě – pravidelnost příjmů je určitou jistotou a známkou vaší schopnosti splácet.

  • jistota serióznosti
  • nehrozí žádný podvod
  • lze získat větší částku
  • výhodnější podmínky
  • menší splátky
  • možnost vybrat typ půjčky a s tím svázané další výhody
  • prověření v registru dlužníku
  • delší doba vyřízení
  • ve většině případů je nutno vyřídit přímo na pobočce

Osobní půjčka RB

Poskytuje se v rozmezí 20 000 Kč až 600 000 Kč. Základním předpokladem je, že nemáte zápis v bankovním registru dlužníků. Dobu splácení je si možno rozložit do rozmezí 6 až 12 měsíců. Výše poskytnuté půjčky není libovolná. U vyšších částek je nutno ručit svým majetkem nebo případně zapsat do půjčky spolu-žadatele. Velikou výhodou je, že vám budou peníze k dispozici do 24 hodin - v sektoru bankovních půjček se jedná o nadstandard. Po obdržení jsou zahájeny pravidelné splátky. ty mají pevně určený termín, který je nutno dodržovat. Jako bonus každý klient získává automaticky základní pojištění zdarma. Za příplatek si je možno sjednat jeho rozšíření. A tím výhody nekončí. Budete-li splácet pravidelně, je možno váš úvěr navýšit. To znamená, že po splacení určité části si můžete opětovně zažádat o peníze. Ty vám budou vyplaceny na účet a přičteny k celkové částce úvěru.

Bez účelová od Obchodní Banky

Vyčnívá především svojí úrokovou sazbou, která začíná již na velmi nízkých 8,9% p.a. ročně. Výši jednotlivých splátek si každý žadatel určuje sám. Můžete si tak parametry nastavit tak, aby co nejméně zatížili váš rodinný rozpočet. Maximální doba rozložení je až 7 let (84 jednotlivých splátek). Maximální poskytovaná částka je až 600 000 a to dokonce i bez ručitele. Její minimum začíná na 20 000 Kč. Peníze můžete využít libovolným způsobem - vybrat si hotovost a zaplatit nutné výdaje, vydat se na dovolenou, opravit domácnost či koupit auto. Využití je zcela jen a jen na vašem úsudku. Pokud v průběhu splácení obdržíte nečekaně vyšší množství peněz, můžete všechny své závazky jednorázově bezplatně a bez sankcí splatit. V základní verzi se nenabízí žádné pojištění. za příplatek se můžete pojistit vůči ztrátě zaměstnání nebo nenadálé pracovní neschopnosti. Příklady: půjčíte si 70 000 Kč - měsíční splátky již od 1400 Kč, půjčíte si 100 000 Kč - měsíční splátky již od 1 900 Kč.

Bankovní mPůjčka

Poskytují se sumy začínající na 10 000 Kč až po horní hranici 500 000 Kč. Získání nižší částek je velmi snadné. U vyšších obnosů je nutno splnit i další, přídavná, kritéria. Pokud budete žádat nad 100 000 Kč (včetně) a máte partnera, je třeba souhlas vaší manželky/manžela. měsíční splátky je si možno rozložit mezi 12 až 60 měsíců - tak jak vám vyhovují nejlépe. Tato verze má mnoho výhod. Naprostou samozřejmostí je odklad splátek a to na 1 až 6 měsíců. Stejně tak získáváte konto, kde velmi přehledně vidíte veškeré transakce a můžete s vašimi penězi volně nakládat. V neposlední řadě zde nejsou ani žádné zbytečné poplatky. Neexistuje poplatek za vedení účtu, za sjednání půjčky, za inkasní splátky či elektronické výpisy. Mezi nejhlavnější a nejdůležitější požadavek patří nutnost mít čistý registr dlužníků - tzn. nemít zápis.

Kontokorent - alternativa bankovní půjčky

Stále oblíbenější alternativou k půjčkám je kontokorent. Jedná se o povolení přečerpání účtu do záporných částek. Lze tak dosáhnout i na částky 50 000 Kč. Velikou výhodou je jednoduchost. není třeba dokazovat své příjmy, nemusíte ručit žádným majetkem ani nejsou účtovány poplatky za sjednání. vše je vyřešeno ještě dnes na pobočce pouhým jedním podpisem smlouvy. S penězi lze nakládal libovolně - provádět převody v internetovém bankovnictví, vybírat hotovost z bankomatu či platit přímo u obchodníků. Roční percentuální úroková sazba se pohybuje od 8,9% p.a. až po 15% p.a. - tedy znatelně níže, než u klasických úvěrů. Neposlední výhodou je i tzv. bez-úročné období. Vrátíte-li peníze v rámci daného období (zpravidla 15 až 55 dnů), nejsou vám účtovány žádné úroky. Kontokorent tak vysoce překonává bankovní půjčku a je zde vždy připraven pokrýt vaše nenadále výdaje.

Nyní již jen stačí si projít jednotlivé, zde nabízené, typy půjček. Vybrat si tu pravou dle výše obnosu a porovnat mezi jednotlivými tipy RPSN. Výběr je tedy velmi snadný.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace