Půjčky Bez Zástavy - Bez Registru a Ručení Nemovitostí

Půjčky bez zástavy jsou velmi žádanou službou ze stran klientů. Naopak poskytovatelé ji poskytují jen velmi obezřetně a výjimečně. Pro klienty má dvě hlavní výhody. První je samotný fakt, že se jedná o půjčku bez zástavy. Z toho vyplývá i velmi rychlé jednání - není potřeba zařizovat písemnosti ohledně zástavy. Peníze jsou tedy k dispozici velmi rychle. K tomu aby bylo možno takovou půjčku bez zástavy získat, je potřeba splnit několik povinností nebo nutností. První podmínkou, která platí u většiny společností a osob je, že se musí jedna jen o malé finanční částky. Přibližně lze mluvit o půjčkách do 50 tisíc. Druhou podmínkou je čistý bankovní registr. Tato podmínka lze ovšem obejít půjčkou bez zástavy od soukromé společnosti nebo osoby. Pokud se podíváme na tento typ získání peněz z perspektivy lze ho vidět jako půjčka pro lidi bez předchozích problémů při splácení, kteří žádají jen o malou částku. Pro lidi, kteří ji hodlají využít například pro splacení jiné půjčky, nebo potřebují více peněz je nevhodná.

  • možno zvolit bankovní i nebankovní společnost
  • půjčka je bez zástavy
  • velmi rychlé sjednání
  • rozumné podmínky - nejste tlačeni do kouta svojí nepříznivou situací
  • lze použít jen na půjčení malé částky
  • klient musí být "čistý" - bez předchozích problémů
  • nelze použít na splacení jiné půjčky

Bez nutnosti zástavy pro zaměstnance

Zaměstnanci mají nejvýhodnější podmínky. Mohou dosáhnout na částku od 6 000 Kč až po 90 000 Kč. Je nutno prokázat svoji totožnost dvěma doklady a doložit svůj skutečný příjem - nejjednodušeji výplatní páskou nebo výpisem z bankovního účtu. Pozor - je nutno dokládat příjmy za poslední 3 měsíce - aby bylo zřejmé, že se jedná o dlouhodobé a stabilní příjmy. Výše roční procentuální nákladové sazby (dále jen RPSN) se pohybuje od velmi výhodných 12,3% p.a. a6 po 36,15 p.a. Konkrétní úrok se vypočítává na základě požadované sumy a počtu měsíců, do kterých budou splátky rozloženy.

Bez ručení pro důchodce

Senioři v důchodu patří do speciální skupiny. I když mají pravidelný a zaručený měsíční příjem, ten je natolik malý, že zpravidla pokryje jen nutné výdaje. Z tohoto důvodu se nabízejí jen nižší částky - aby splátky nenarušili váš běžný chod domácnosti. K dispozici je půjčka od 500 Kč až po 7 500 Kč. Při RPSN od 29,7% p.a. Celý proces je jednoduchý. Vyberte si ten nejlepší druh právě pro vás, vyplňte online žádost a odešlete ji. Po telefonickém rozhovoru a schválení jsou peníze na cestě k vám (zpravidla do 48 hodin jsou vám k dispozici). Splácení probíhá jednou splátkou. A to po 15, 21 nebo 30 - dle vašeho uvážení. Podmínkou pro poskytnutí jsou dva doklady (občanský průkaz, cestovní pas...) a doložení vašeho důchodu - například složenkou nebo výpisem z bankovního účtu.

Bez ručení pro ženy na MD

Stejně jako senioři, i maminky na MD, spadají do zvláštní kategorie. Mají malé příjmy a napjatý rozpočet. Proto jsou nabízeny jen menší částky v rozmezí 500 Kč až 8 000 Kč. Splacení je realizováno jednorázově - tj. jednou jedinou splátkou převodem na účet, složenkou nebo přímým vkladem na pobočce. RPSN u tohoto řešení je od 31,8% p.a. až po 62,6% p.a. K úspěšnému vyřízení je potřeba doložit dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu za poslední dva měsíce. Nekontroluje se registr ani není nutná zástava (ručení).

Bez zástavy pro podnikatele OSVČ

Pro OSVČ se nabízejí částky od 20 000 Kč až po 80 000 Kč. Oproti předchozím skupinám žadatelů musejí dokládat více podkladů a podmínky jsou složitější. Je třeba se prokázat dvěma platnými dokumenty. Druhou podmínkou je doložení daňového přiznání za poslední rok. Zároveň s ním, i vyplacené (a proplacené) faktury za období posledních 3 měsíců. V neposlední řadě je vyžadován i výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Při splnění těchto podmínek a odeslání žádosti vám může být ihned vyplaceno 20 000 Kč až 80 000 Kč. Peníze jsou poskytovány bez ručitele, bez kontroly v registrech a není nutno zastavovat svůj majetek. RPSN se pohybuje od 15,6% p.a. až po 45,3% p.a. - vždy ovšem velmi záleží na výši požadovaných peněz a především na počtu měsíců, do kterých se splácení rozhodnete rozložit.

Postupujte tedy následovně. Vyberte si ze zde nabízených druhů ten, který odpovídá svojí výší poskytované sumy vašim požadavkům. Všechny jsou bez nutnosti zástavy a ručení. Následně vyplňte pečlivě přiložený formulář a odešlete jej. Pak je již jen otázkou minut, než budete zpětně kontaktováni a otázkou hodin až dvou dnů, než budete mít peníze na vašem účtu či přímo doma. Pokud na peníze spěcháte, jednejte okamžitě, ještě dnes.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace