Půjčky Pro Důchodce - Online Ihned k Dispozici

Důchodci patří do skupiny lidí, která má problém najít poskytovatele půjčky. Je to dáno především jejich malými příjmy. Banky ve většině případů o tento typ klientů nestojí a tak se žadatelé musí vydat do nebankovního sektoru – k nebankovním půjčkám. Tento sektor se skládá především ze soukromých osob, podnikatelů nebo firem, kteří poskytují své vlastní peníze. Velikou výhodou je zejména to, že tyto osoby nebo firmy nepoužívají k prověřování svých klientů bankovní registr dlužníků. Šanci na získání půjčky tedy mají o důchodci, kteří byli dříve v bance odmítnuti kvůli problémům se splácením předešlé půjčky. Důchodce si může přivydělávat občasnou brigádou, což banky neuznávají za stálý příjem. U nebankovních půjček pro důchodce lze ovšem v některých případech narazit i na jisté přihlédnutí při poskytnutí k tomuto příjmu. Nevýhodou zůstávají ovšem ve většině případů vyšší úroky a vyšší měsíční splátka – poskytovatel půjčky pro důchodce chce dosáhnout rychlejšího návratu svých financí.

  • zpravidla nebankovní půjčka
  • větší výběr poskytovatelů
  • lze zařídit online na internetu
  • může být brán ohled na příjem z brigády
  • vyšší splátky za cílem získat peníze zpět rychleji
  • půjčka se více prodraží – vyšší splátky
  • méně důvěryhodné než bankovní

Důchodci patří do střední třídy mezi žadateli o nebankovní úvěry. Na jednu stranu mají stabilní a pravidelný příjem. Na druhou stranu je malý. Právě z těchto důvodů jsou nabízeny jen malé finanční obnosy, u kterých jsou schopni svým příjmem pokrýt splátky. Není nutno ručit svým majetkem (jedná se o nízké obnosy) a ani nejste jako klient ověřován v registru.

Pro důchodce online půjčky

Výše, na kterou mohou senioři dosáhnout, se pohybuje od 2 500 Kč do 9 500 Kč. Hledáte-li vyšší možnosti půjčení (až do 50 000 Kč), využijte zde ostatní zobrazené typy úvěrů. Pokud si vyberete do hodnoty 5 000 Kč, jedná se vždy o jednorázovou splátku. Po 30 dnech je nutno veškeré finance vrátit najednou. U částek převyšující tuto hranici si sami určujete rozložení - od 2 do 4 měsíců. Splátky jsou pak rovnoměrně rozloženy mezi jednotlivé měsíce. Roční procentuální úroková sazba se v závislosti od požadované sumy a délky splácení pohybuje v rozmezí 18,7% p.a. a 42,9% p.a. U jednorázových splátek může být ale i vyšší - i když to neznamená, že by byla výše úroků vyšší.

RPSN je uváděno za celý rok. Jednorázová půjčka je ale pouze na jeden měsíc. Je tedy nutno i zmíněná procenta dělit dvanácti měsíci. Ze 240% p.a. se tak stává 20% p.a. takže i přes vyšší uváděná procenta se stále jedná o relativně nízkou cenu za vypůjčení financí.

O půjčku pro důchodce se žádá online přes formulář. Poté co si zde vyberete tu pravou verzi pro vás (dle požadované výše), vyplníte několik osobních informací a odešlete je. Po zpracování budete informováni o výsledku a v případě schválení bude s vámi dohodnuta schůzka. Na té proběhne jak podpis smlouvy, tak i převzetí hotovosti. Veškeré kroky jsou orientovány pro co nejrychlejší vyřízení.

Podmínky a nutné dokumenty

Je nutné být občanem České republiky, být v důchodovém věku a pravidelně každý měsíc pobírat důchod. Ten je třeba i doložit - složenkou nebo výpisem bankovního účtu. Před podpisem smlouvy musíte prokázat svoji totožnost a bydliště minimálně dvěma doklady. Může se jednat o občanský průkaz, cestovní pas nebo například i řidičský průkaz.

Jak tedy na to. Vyberte si vámi preferovaný typ půjčky pro seniory. Odešlete online vaše údaje a především i výši vámi požadované sumy. V případě, že splňujete všechna kritéria, bude s vámi domluvena schůzka. Ať již na pobočce nebo přímo u vás doma. Na té vám bude nabídnuta smlouva a předána hotovost. Chcete-li peníze co nejdříve, požádejte ještě dnes. Jako stovky žadatelů v důchodovém věku před vámi, i vy jistě budete velmi spokojeni.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace