Nebankovní Půjčky - Půjčky Bez Registru

Půjčka bez registru znamená, že klient není ověřován v bankovním registru dlužníků. Tento typ je tedy především pro lidi, kteří se zde nacházejí.

Nebankovní půjčky vždy bez registru

To že jsou nebankovní půjčky poskytovány vždy bez prověření v registru je způsobeno tím, že nebankovní společnosti nemají k tomuto registru přístup. Své klienty zde zařazují pouze banky.

Zařazení do registru dlužníků

Klient může být do registru zařazen velmi jednoduše. K tomuto kroku se banky uchylují v případě, že klient porušuje podmínky dané ve smlouvě. Může se tedy jednat o opožděné, nebo vůbec neplacené splátky. V jiných případech k zařazení může védst i problém s debetní kartou (kreditní karta, kdy je možno vybírat peníze do mínusu). Všeobecně neexistují přesně specifikované podmínky, kdy bude klient zapsán do registru.

Nebankovní půjčky bez registru

U nebankovního subjektu tedy může klient získat peníze, i když je zde zapsán. Tato výhoda je však vykoupena méně výhodnými podmínkami. Zpravidla se jedná o vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů). Tedy o vyšší celkovou cenu půjčky. Kvůli ochraně jsou i měsíční splátky vyšší, aby měla půjčující strana své finance rychleji zpět.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace