Půjčka bez registru

Nebudu zde polemizovat nad tím, jestli je dobré si půjčit, nebo jestli je to proti zdravému rozumu. I normální člověk se může dostat do situace, kdy je půjčka jediným řešením. Stejně tak se stalo u mě. Protože to bylo moje první setkání s tímto typem jednání s bankou, musel jsem řešit spoustu nových otázek.

Půjčka bez registru nebo s registrem

Jedna z nejzásadnějších otázek. Pokud máte “čistý štít“, můžete si půjčit od banky nebo jiné velké instituce, která tento systém používá. Při předchozích problémech jsem ovšem zařazeni do registru nespolehlivých klientů a získat půjčku se stává téměř nemožné. Poté se stává jedinou volbou půjčka bez registru. Volil jsem půjčku s registrem

Půjčka bez ručitele nebo s ručitelem

Protože jsem nechtěl svůj majetek žádným způsobem zavazovat, ani jsem nechtěl zatahovat mé přátele, zvolil jsem půjčku bez ručitele. Na jednu stranu je pravda, že je maximální dosažitelná částka menší, ale v mém případě i tak dostačující.

Půjčka bez potvrzení příjmu nebo s potvrzením

Pokud zvolíte stejně jako já bez potvrzení příjmu, získáte výhody v ohledu rychlosti vyřízení. Taková operace může být provedena téměř ihned – běžně do 24 hodin. Navíc odpadá potvrzování příjmu. Opět je ale maximální dosažitelná částka menší. Na druhou stranu lze uzavřít online přes internet nebo po telefonu.

Konečná kombinace

Po zvážení vše pro a proti jsem dospěl k závěru, že nejlepší kombinací bude půjčka bez ručitele a bez potvrzení příjmu. Ovšem uzavřená v bance – tedy s ověřením v registru. Nelze mluvit obecně, každý by měl zvážit své požadavky a porovnat několik nabídek a tak vybrat tu nejvhodnější. Hlavní je nezapomenout si před podepsáním přečíst, co vlastně člověk podepisuje, aby se později nedivil.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace