Soukromé půjčky - Nabídky od Lidí

Stejně jako má mince dvě strany, tak mají i soukromé půjčky dvě tváře - výhodnou a nevýhodnou. Vše zde má svoji návaznost. O soukromé půjčky ve většině případů žádáme ve stavu, kdy potřebujeme nutně peníze. Mnohdy se jedná i nutné splacení jiné půjčky. Na rozdíl od jiných typů se s tím zde v některých případech i počítá. Peníze jdou ze zdroje soukromé osoby, která si své klienty neprověřuje. Není tedy překážkou, pokud má osoba záznam v bankovním registru dlužníků. Ihned po podepsání vše dokumentů jsou peníze okamžitě předány a jsou dále k dispozici. O jejich určení se zde nejedná. Druhou stranou mince jsou zde nevýhody. Jelikož se jedná o velmi rychlé zprostředkování půjčky bez jakéhokoliv ověřování, jsou zde často vysoké úroky. S tím je nutno počítat při sestavování svého splátkového kalendáře a mít vše pečlivě spočteno. Další překážkou může být ručení. Osoba poskytující soukromou půjčku často vyžaduje ručit majetkem - například svým domem nebo bytem. Při nesprávném nastavení splátkového kalendáře tudíž klient může přijít i o střechu nad hlavou.

  • veliké množství poskytovatelů
  • peníze ihned po podepsání
  • bez prověření v registru dlužníků
  • lze využít i na splacení jiné půjčky
  • výrazně vyšší splátky
  • často nutnost ručit - domem nebo bytem
  • potřeba pečlivě prověřit poskytovatele soukromé půjčky

Od soukromých osob - na směnku

Peníze od soukromých osob jsou zpravidla zaručeny podepsáním směnky. Ta má několik zcela zřetelných výhod. První je její forma. Celý text se vejde na půl strany. Je zde uváděno pouze vaše jméno, bydliště a částka - včetně všech úroků a poplatků. Tedy finální peníze, které je nutno vrátit. Stejně tak je zde uvedeno datum splatnosti. Na rozdíl od nebankovních půjček se vyhýbáte několika stránkovým smlouvám s nejasnými podmínkami. Při prvním kontaktu je třeba dát pozor na způsob kontaktu. Nikdy nevolat na telefonní čísla začínající předvolbou 900, jedná se zpoplatněné číslo. Může vám být účtováno až 120 Kč/min. Nikdy neplaťte žádné poplatky předem za sjednání úvěru. Pokud dodržíte tento jednoduchý návod, naleznete zde neskutečné množství nabídek, které se potkají svými parametry s vašimi požadavky. A vaše finanční situace a rodinný rozpočet jsou zachráněni.

Nabídky od lidí

Stejně tak se zde nabízejí i jednotlivé nabídky od lidí, značené především jako "inzerce půjček zdarma". Zde se nacházejí jednotlivé inzeráty od soukromých osob (od lidí). je třeba zhodnotit několik aspektů nabídky. Soukromníci nepožadují potvrzení o příjmech a stejně tak nekontrolují registr. Zbývá tedy především požadavek ručení. U částek do 100 000 Kč by se ručení nemělo vyskytovat - nabídky vyžadující tento parametr lze vyřadit. Dalším parametrem je výše poskytnutých financí, které se musejí potkat s vašimi požadavky. V neposlední řadě je třeba dávat pozor na roční procentní úrokovou sazbu. Jednoduchým hledání a porovnáním se tak dostanete k té nejvýhodnější nabídce.

Jak tedy na výběr takové nabídky, která bude nejlepším řešením pro vaši finanční situaci? Projděte si a proklikejte všechny zde nabízení možnosti. V první řadě se orientujte dle nabízené výše peněz. Poté jednotlivé nabídky srovnejte dle RPSN. Pro doby splatnosti delší než 1 rok, by RPSN nemělo přesáhnout 100% p.a. U krátkodobých může být i vyšší než 100% p.a. Jedná se o roční procentní údaj. V případě, že si vyberete splatnost 4 měsíce, jedná se o třetinu roku. Takže i výsledné RPSN je třeba dělič třemi. Z nabízeného RPSN 120% p.a. (které by bylo u dlouhodobé půjčky od soukromé osoby neakceptovatelné) se stává RPSN 40% p.a. Tedy odpovídající realitě pro krátkodobé půjčky. Jistě budete s nabídkou spokojeni, stejně jako tisíce klientů před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace