Nebankovní Půjčky Ihned - Bez Registru a Ručení

Protikladem k bankovním půjčkám jsou nebankovní půjčky. Tento typ poskytují jak veliké společnosti, tak i soukromí lidé. Na rozdíl od banky se zde klient cítí více pohodlně – není příliš prověřován a je mu více důvěřováno. V některých případech lze domluvit i individuální podmínky přesně podle požadavků klienta s ohledem na jeho finance a ekonomickou situaci. Tyto výhody jsou vykoupeny menší důvěryhodností. Pro klienty zapsané v centrálním registru dlužníků je tento typ půjčky však jedinou možnou volbou. Na rozdíl od banky se tento sektor půjčujících soustředí na menší obnosy (většinou do 50 000 Kč). Díky tomuto faktu jsou transakce řešeny rychle a lze získat půjčku ještě dnes (respektive do 24 hodin).

  • klient není prověřován v registru dlužníků
  • rychle jednání
  • lze domluvit individuální podmínky
  • někdy lze domluvit přes telefon popř. online přes internet
  • menší zásah do soukromí klienta
  • poskytnutá částka je menší
  • obvykle je půjčka dražší – vyšší splátky
  • těžší získat více zkušeností od bývalých klientů
  • mnoho společností – těžší výběr a porovnání

Nebankovní pro zaměstnance

Zaměstnanci jsou staveni do nejvýhodnější pozice a mají i nevýhodnější podmínky. Máte-li zaměstnání, lze dosáhnout na částku v rozmezí 5 000 Kč až 100 000 Kč. S minimem požadavků a nízkou úrokovou sazbou. První podmínkou je mít stálé zaměstnání a doložit svůj příjem. To lze pomocí výpisu z osobního účtu, nebo kopií vaší výplatní pásky. Musí vám být více než 20 let a musíte mít české občanství. Posledním předpokladem je doložení totožnosti při podpisu smlouvy. Roční procentuelní sazba nákladů (dále již jen RPSN) se pohybuje v rozmezí 12,98% p.a. a 38,23% p.a. Konkrétní výše se vždy odvíjí od vámi požadované finanční sumy a především od délky splácení.

Ohledně RPSN si je třeba dát pozor na no, to představuje. U krátkodobých půjček je značně vyšší - ale jen opticky. RPSN u nebankovní půjčky udává roční úrok. Rozložíte-li ale splátky do tří měsíců, jedná se jen o jednu čtvrtinu roku. Tedy je nutno počítat jen s jednou čtvrtinou procent z udávané sazby. Z velmi vysokých 160% p.a. se tak rázem stává pouhých 40% p.a. Tento princip platí nejen u nebankovních úvěrů pro zaměstnance, ale napříč celou nabídkou.

Nebankovní pro živnostníky

O něco málo složitější podmínky mají živnostníci (OSVČ). Je třeba být starší 22 let, být občanem ČR a prokázat se dvěma doklady - prozatím stejné podmínky jako u zaměstnanců. Navíc se ale vyžaduje vaše daňové přiznání za poslední rok a proplacené faktury za poslední 2 měsíce. Je zde tedy o něco málo více papírování. Výše je u živnostníků individuální. Částky začínají na spodní hranici 5 000 Kč a jejich maximální výše je určena dle doloženého daňového přiznání a faktur. Při sjednávání není požadována zástava ani se nekontrolují záznamy v registru. Zajímá-li vás maximální poskytovaná výše, stačí si zde vybrat příslušný typ nebankovní půjčky. Vyplňte a odešlete formulář. Ještě dnes vás bude zpětně kontaktovat operátor, který s vámi probere veškeré náležitosti a sdělí vám i maximální finanční obnos, na který lze dosáhnout.

Nebankovní pro důchodce

Senioři padají do skupiny žadatelů s nižším příjmem. Právě proto jim jsou poskytovány menší sumy v rozmezí od 2 000 Kč až do 12 000 Kč. Splátky lze rozložit až do tří měsíců. Lze se domluvit i na jednorázové úhradě (u částek do 5 000 Kč je vyžadována). Nabízí se RPSN od 23,4% p.a. do 48% p.a. - vždy ovšem záleží na obnosu a době splatnosti. Nekontroluje se registr, není nutná zástava. Naopak je nutno doložit svůj příjem například složenkou nebo výpisem z bankovního účtu. Stejně tak musíte při podpisu mít minimálně dva doklady totožnosti.

Nebankovní pro ženy na MD

Stejně jako senioři, i maminky na MD spadají do kategorie klientů, kterým jsou nabízeny pouze menší obnosy. Od 1 000 Kč až po 15 000 Kč. Délku splácení si u částek nad 5 000 Kč můžete dohodnout individuálně a až do maximální doby 4 měsíců. U menších vypůjčených obnosů je nutná jednorázová splátka. Vyžaduje se potvrzení o příjmech (mateřské) a dva doklady. Stejně jako u seniorů ani maminky na MD nejsou ověřovány v registru ani není požadováno ručení nemovitostí. O peníze lze zažádat po vybrání té pravé možnosti typu půjčky pro vás vyplněním online formuláře.

Nebankovní pro nezaměstnané

Nezaměstnaným žadatelům jsou nabízeny nejnižší částky, tedy v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. veškeré závazky se splácejí jednou splátkou a to do 15, 21 nebo 30 dnů - záleží jen na vás, jaký typ zvolíte. Protože se jedná o rizikovější skupinu, než například u živnostníků, je tato nebankovní půjčka vždy s vyšším RPSN. Podmínky: nad 20 let, občan ČR, dva doklady a výpis z osobního bankovního účtu. Peníze jsou zpravidla k dispozici do 72 hodin (3 dnů). Bez registru. Bez zástavy nemovitosti. Tato verze je nejvýhodnější těsně před obdržením další výplaty. Finanční obnos dostanete velmi rychle a následujícím příjmem je možné okamžitě uhradit veškeré své závazky. Právě ze zmíněných důvodů nejvíce klientů odesílá žádosti na konci měsíce - těsně před obdržením výplaty, kdy jim nevystačily peníze.

Postupujte tedy následovně. Nejprve si zde vyberte typ půjčky, která přesně koresponduje s výší vaší požadované sumy. Jednotlivé vybrané typy mezi s sebou můžete velmi lehce srovnat pomocí uváděného RPSN - čím nižší, tím menší bude celková částka, o kterou přeplatíte svůj úvěr. Následně již jen stačí pečlivě vyplnit příslušný online formulář, počkat na kontaktování od operátora a svoji žádost o peníze potvrdit. Peníze budete mít k dispozici do následujících 72 hodin. Bez omezení na jejich využití a nakládání s nimi. Zažádejte a sjednejte ještě dnes.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace