Půjčky bez ručitele - Peníze Bez Nutnosti Ručení

Půjčky bez ručitele jsou populární u lidí, kteří nevlastní žádnou nemovitost, vozidlo nebo jiný hmotný majetek. V některých případech je tato situace řešena tak, že za člověka ručí někdo jiný – rodinný příslušník, přítel nebo známý. Najít si ručitele je pro "dlužníka" výhodné, pro ručitele rizikové. Pokud nemáte nikoho, kdo je ochotný se za vás zaručit, nebo nemůžete sami, je toto vaše jediná možnost. Vezměte však v potaz, že se tímto krokem připravujete o mnoho výhod. Na druhou stranu nemusíte zařizovat písemnosti spojené s ručitelem a můžete tak získat půjčku ještě dnes.

  • rychlost – nemusí se vyřizovat náležitosti spojené s ručením
  • klient nemusí mít strach o majetek (pokud nehrozí exekuce!)
  • lze uzavřít po telefonu nebo online přes internet
  • vhodné pro nemajetné (popř. Maminky na mateřské dovolené, důchodce, lidi v nouzi...)
  • větší splátky – je dražší
  • jsou poskytovány nižší částky (běžně do 50 000 Kč)
  • klient pod větším dozorem půjčujícího

Nebankovní řešení na směnku

Nejoblíbenější, nejrychlejší a nejpřehlednější řešení. Na druhou stranu i jedno z nejdražších. Na směnku lze dosáhnout na částky od 5000 Kč až po 60 000 Kč. Roční úroková sazba se pohybuje od 12,3% p.a. do 39,62% p.a (dále jen RPSN). Celá transakce je zajištěna podpisem směnky. Jak tedy na to? Stačí si zde vybrat vám nejlépe vyhovující typ půjčky na směnku. Vyplníte žádost, bude vám doručena směnka a po podpisu získáte potřebný finanční obnos. Délka vyřízení se dle zkušeností bez problémů vejde do následujících 48 hodin! Velikou výhodou je přehlednost smlouvy. Obsahuje jen vaše osobní informace a celkovou dlužnou částky. Neskrývají se zde tak žádné skryté podmínky či sankce. Zajímavá se i svými požadavky - není nutno prokazovat svůj příjem, nekontroluje se registr a především je zcela bez ručitele. Jedná se tak o jedno z nejlepších a nejrychlejších řešení.

Kreditní karty bez ručitele

Velmi zajímavým řešením jsou kreditní karty. Fungují i vypadají jako klasické karty s tím rozdílem, že je zde nastaven kreditní limit až 50 000 Kč. To znamená, že lze vybírat peníze a platit kartou do záporných částek až 50 000 Kč. Díky tomu, že je součástí i bezúročné období (15 až 55 dnů), nemusíte dokonce ani platit úroky! Stačí vypůjčené peníze do daného data vrátit. Žádost je rychlá - vyplníte online formulář, telefonicky potvrdíte svůj zájem o kartu a bude vám až domů doručen návrh smlouvy k podpisu. Zároveň tak získáte i svoji novou kartu k volnému použití. Jedná se o zcela bez-účelový úvěr - není žádným způsobem omezeno nakládání s penězi. Můžete tak provádět online platby, vybírat obnosy z bankomatu či platit v obchodech. RPSN se podle typu sjednané kreditky pohybuje od 8,9% p.a. až po 32,45% p.a. Tyto peníze lze získat zcela bez ručitele.

Rychlé půjčky přes SMS (Finská)

Třetím způsobem získání rychlého úvěru bez ručitele jsou SMS půjčky. Někdy taky označované jako Finské či Ferratum. Princip je velmi snadný a rychlý. Nabízejí se částky v rozmezí od 500 Kč až do 10 000 Kč. K zažádání postačí odeslat SMS s vašimi údaji a výší peněz, které potřebujete. Obratem vás kontaktuje operátor a vy potvrdíte svoji žádost. Následně vám bude doručena složenka, kterou lze proplatit na kterékoliv poště. Tím je zároveň i ověřena vaše totožnost a adresa trvalého bydliště. Velikou výhodou jsou opakované žádosti. Jelikož při první půjčce bylo již vše ověřeno, nyní si lze nechat doručit finance přímo na váš bankovní účet. Máte-li stejnou banku, budou u vás okamžitě. Nekontroluje se registr dlužníků, výše vašich příjmů a je bez ručitele.

Jak si tedy vybrat nejlepší řešení a co nejrychleji získat požadovanou částku? Stačí si vybrat jeden z druhů zde nabízených půjček. V první řadě lze vybírat dle výše nabízené částky, zároveň je si třeba dát pozor, aby byla skutečně bez ručitele. V druhé řadě je třeba zohlednit i samotnou výši úrokové sazby, udávanou v procentech za jeden rok (neboli RPSN). Vše je tedy velmi snadné a peníze můžete mít již do 48 hodin k libovolnému použití.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace