Na co si dát pozor při vybírání úvěru nebo půjčky

Podvádí se všude

Jak jsme si v poslední době již zvykli, tak se podvádí v každém oboru. A není žádný důvod, proč by tomu mělo být jinak i ve finančním sektoru a ekonomice. Proto si dávejte veliký pozor. V bankovnictví, půjčkách a úvěrech se pohybují přímo peníze, takže je to pro podvodníka dvakrát tak zajímavé. Velmi lákavě může znít například Půjčky bez registru ihned - a nový podvedený klient je chycen do pasti.

Na co si dát pozor?

Podvody jsou vidět již na první pohled. Vždy je to nějaká lákavá nabídka. Vždy se nabízí něco naprosto výjimečného a bezkonkurenčního, je potřeba si dát pozor. S těmito podvody se vždy setkáme jen u malých firem.

Podvod, který není podvodem

S pokusem nás obelstít přicházejí i veliké banky. Nabízejí obrovské půjčky, které dostane zákazník ihned nebo úvěry okamžitě. Jako bonus dostane malé měsíční splátky. Pokud si však spočítá, zjistí, že skutečnou půjčenou částku přeplácí o desítky procent a upsal na dobu několik roků. Nejde o podvod, ale o nepromyšlený úvěr nebo půjčku, kterou si zákazník vezme. Proto vždy před podepsáním smlouvy se nad nutností situace zamyslete, jestli jí skutečně potřebujete a spočítejte si, kolik vás budou stát úroky.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace