Flexi Půjčka Cofidis - Nebankovní Půjčky Ihned

Cofidis je nebankovní společnost, která nabízí širokou paletu online půjček, spotřebitelských úvěrů a revolvingových úvěrů. Nebankovní status přináší několik výhod i nevýhod. Mezi první hlavní výhodu u tohoto typu společnosti se řadí neověřování žadatelů v bankovním registru dlužníků. Společnost Cofidis je zároveň velmi přístupná k půjčování peněz rozmanité skupině klientů - mohou uspět i žadatelé z řad důchodců, žen na mateřské dovolené a nezaměstnaných. Další výhodou nebankovních půjček může být nepožadování potvrzení o příjmech - váš zaměstnavatel se tak nedozví o půjčce. Tento parametr je ovšem velmi individuální a nelze na něj vždy spoléhat. I když se nejedná o banku, Cofidis půjčky jsou ověřeny tisíci klienty - nehrozí tak riziko podvodu a jejich činnost je podpořena množstvím recenzí a kladných ohlasů v diskusích. Výhody jsou velmi příjemné, je ale nutno počítat i s několika nevýhodami. Hlavní a nejcitlivější je RPSN. Oproti bankovním půjčkám je vyšší a nepříznivě se to promítá i na celkových nákladech na půjčku. Oproti jiným nebankovním společnostem jsou tyto hodnoty ale velmi nízké - nedosahují stovek až tisíc procent jako u konkurenčních. Celkové zhodnocení půjček od Cofidis - ideální volba, pokud máte záznam v registru, nechcete dokládat příjem nebo nemáte čím ručit. I přeš vyšší RPSN stále vychází velmi dobře. Konkrétní hodnoty ovšem záleží na výšce půjčky, celkové době splatnosti a ručením. Proto nelze dopředu uvádět konkrétní hodnotu u půjčky Cofidis.

  • zavedená firma na trhu - nulová rizika podvodu
  • nebankovní společnost - nekontroluje registr
  • potvrzení o příjmu není vždy podmínkou
  • možnost pro všechny - i ženy na MD a důchodci
  • prověřená tisíci klienty
  • jasné podmínky pro poskytnutí půjčky
  • nebankovní - lze předpokládat vyšší RPSN
  • vyšší náklady na půjčku než u banky

Flexi Cofidis - výše půjčky a podmínky poskytnutí

Výše nabízené částky se v případě osobního úvěru pohybuje v rozmezí od 20 000 Kč až do 300 000 Kč. Podmínky jsou u vyšších částek mírně složitější. Vše lze ale zařídit během jednoho dne. První podmínkou je věk nad 18 let, pobyt v ČR a i české občanství. Dále je nutné doložit své příjmy (případně i pobíraný důchod) - nejjednodušší cestou je doložit výplatní pásku, složenky nebo výpis z bankovního účtu. Pro úspěšné schválení je potřeba ověřit vaši totožnost - nachystejte si dva doklady totožnosti. Není možno mít zápis v registru dlužníků. V případě, že plánujete do půjčky zahrnout spolužadatele, i on musí doložit svoji totožnost dvěma doklady.

Jak je vidět, tento způsob půjčky vyniká především svojí maximální výší. Běžně se nabízejí částky do 50 000 Kč. Zde je k dispozici až 300 000 Kč. Mírnou nevýhodou je kontrola registru dlužníků. Máte-li zápis, je nejlepším řešením si zde vybrat jiný typ financování vašich potřeb. nabídek je dostatek a vybere si každý.

Pojištění Cofidis - výhoda

Velikou výhodou oproti ostatním nebankovním řešení jsou pojištění pro jednotlivé události. Zejména se jedná o ztrátu zaměstnání, pracovní neschopnost a ztráta samostatnosti. Pojistíte se tak, že v nečekané situaci nebudete muset splácet a ani vaše závazky nepřejdou na vaše blízké. V případě, že ztratíte práci, je za vás hrazeno 100% měsíční splátky. K plnění dochází již od druhého měsíce a veškeré splátky za vás budou hrazeny po celou dobu trvání pojistné události. Při pracovní neschopnosti jsou podmínky do poslední tečky naprosto totožné. V případě ztráty samostatnosti je vše ještě rychlejší a pohodlnější - je za vás jednorázově uhrazen veškerý dluh vůči Cofidis. S pojištěním se tak nemusíte bát půjček. Ať nastane cokoliv, jste proti následkům dokonale kryti.

Jak nyní postupovat - vyberte si vámi požadovanou verzi s patřičným nabízeným limitem. Zohledněte i RPSN. V případě, že se jedná o krátkodobou půjčku Flexi Cofidis, je třeba roční náklady dělit. Například nebankovní úvěr na čtyři měsíce. Jedná se o třetinu roku. Je tedy nutno i danou sazbu dělit třemi. Tímto způsobem se opticky vysoké úroky stávají více reálné. jako desítky tisíc klientů před vámi, i vy budete s výsledkem nadmíru spokojeni.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace