Půjčka pro nezaměstnané - od 5000 Kč do 150000 Kč

Obdobou půjčky bez potvrzení příjmu je půjčka pro nezaměstnané. Shoduje se v tom, že klient není schopný doložit zdroj svých financí. S tím úzce souvisí všechny výhody i nevýhody. Klient musí počítat s tím, že mu bude poskytnuta menší částka, než kdyby doložil svůj příjem – je to jistá záruka pro půjčujícího, že bude schopen splácet. Na druhou stranu je zde veliká výhoda v rychlosti – lze ji vyřídit online přes internet, mnohdy i přes telefon a může vám být poskytnuta půjčka ještě dnes. V některých případech může být doručena domů. Pokud je zájemce nezaměstnaný, nelze zde příliš přemýšlet nad alternativami – je to jeho jediná možnost.

  • rychlé vyřízení – online přes internet případně přes telefon
  • jediná volba pro nezaměstnané
  • pravděpodobně nebankovní - výběr z více společností
  • menší poskytnutá částka
  • půjčka se více prodraží – vyšší splátky
  • složitější získání půjčky

Pro nezaměstnané od 5000 Kč

I když jako nezaměstnaní máte příjem (dávky), ty jsou velmi malé a nestačí na pokrytí vyšší splátek. Neúnosně by zatížili váš rodinný rozpočet a nebyli byste schopni splácet. Toto naštěstí neplatí v případě, kdy žádáte o menší částky nepřevyšující 15000 Kč. V takovém případě lze sjednat půjčku za takových podmínek, kdy budou splátky rovnoměrně rozloženy do 12 měsíců a nepřesáhnout 1400 Kč. I po zaplacení všech měsíčních výdajů tak klientů zůstává dostatek prostředků, na hrazení měsíčních splátek. Je třeba počítat s mírně vyšším RPSN pro nezaměstnané. Je to dáno tím, že se jedná o menší částky a jsou rozloženy do krátkého časového úseky. Celkové RPSN je tedy třeba dělit dle domluvených podmínek. Zajištění se provádí v majoritním počtu případů směnkou. Ta je zcela jasná a jedná se o dokument na půl strany. Stačí vaše jméno, osobní informace, datum splatnosti, celková částka a váš podpis.

Pro nezaměstnané do 150000 Kč

Získat větší obnosy pro nezaměstnané je značně komplikované. Zvláště, pokud nemohou ručit nemovitostí, domem, bytem či najít náhradního ručitele, který se na půjčce bude podílet. Jednou z možností je sjednání kreditní karty. Ta vypadá i funguje stejně, jako běžná karta, kterou jste dostali ke svému osobnímu účtu. S tím rozdílem, že je zde možno čerpat peníze do mínusu. A to až do částky 150000 Kč. Velikou výhodou je bez-úročné období. Vrátíte-li použitou hotovost do daného období (zpravidla 55 dnů), nejsou vám účtovány úroky. Až následujícím dnem po překročení se začíná počítat první úrok. Ve výši od 8,9% p.a. až po 28,96% p.a. Podmínky a rozmezí jsou dány typem karty a sjednanou kartou. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak dosáhnout na vyšší částky. Druhou možností je půjčka pro nezaměstnané od soukromých osob. V takovém případě je celá transakce jištěna právě směnkou, která upravuje výši úroků a splátek - vše je předem dohodnuto.

Ručení, registr a výše RPSN

V případě malých částek (do 80000 Kč) není třeba ručit svým majetkem. U druhé možnosti může být požadována zástava. Nikoliv však v případě kreditní karty. V registru žádosti ověřovány nejsou a mohou tak na finance dosáhnout i klienti, kteří již mají zápis. Stejně tak nejsou porovnávány a zjišťovány další půjčky, které momentálně splácíte. Jedním z nejdůležitějších parametrů je RPSN. To udává, o kolik přeplatíte. U nižších částek může být opticky velmi vysoké a dosahovat až 120% - 400% p.a. Je třeba ale brát v potaz to, že se jedná o splácení v řádech jednotek měsíců. Je-li tedy dohodnuto rozložení do tří měsíců, jedná se o čtvrtinu roku. Celkové RPSN (udávané za celý rok) je tedy nutno i čtyřmi podělit. Dostáváme se tak na velmi rozumných 30% - 40% p.a. U vyšších částek je již díky delšímu časovému úseku toto RPSN udáváno správně a pochopitelně.

V nabídce je více možností. Nejlepším řešením je si pečlivě projít zde nabízené možnosti. Při výběru nejdříve vyfiltrovat nabídky odpovídající vašim finančním požadavkům a splňující parametr "pro nezaměstnané". V dalším kroku již následuje jednoduché porovnání podle výše ročního procentuálního úroku. Výběr je tedy velmi rychlý, snadný a jednoduchý. Budete jistě spokojeni stejně, jako stovky a tisíce žádajících klientů, kteří tuto nabídku využili před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace