Nebankovní Půjčka Pro Ženy na MD - Ženám Ihned

Ženy na mateřské dovolené jsou jednou ze skupin, které mají problém najít půjčku. Při zařizování půjčky nejsou schopny doložit pravidelný příjem, respektive jejich příjem stačí na pokrytí svých životních potřeb. Poskytovatelé půjček se dívají velmi skepticky na prostor, kde by se daly nalézt finance ke splácení. Banky jsou v tomto případě velmi nedůvěřivé a je skutečně veliký problém půjčku zařídit. Jistou pomocí by zde mohl být nebankovní prostor. Čili lidé nebo podnikatelé, kteří peníze čerpají ze svých vlastních zdrojů. Nevýhody půjčky pro ženy na MD přímo vyplývají ze zvoleného poskytovatele. Na rozdíl od celosvětově působících bank nebankovní prostor nemá v pozadí dlouholetou tradici a důvěru nových klientů. Podmínky půjčky jsou ve velkém počtu případů méně výhodné, než jaké poskytují banky svým klientům. Pro ženy na MD je to ale jediná možnost, jak získat půjčku.

  • nebankovní půjčka – výběr z více poskytovatelů a podmínek půjčky
  • jediná volba pro ženy na MD
  • lze zařídit online na internetu
  • půjčka se více prodraží – vyšší splátky
  • vyšší splátky za cílem získat peníze zpět rychleji
  • méně důvěryhodné než bankovní

Jaké se nabízejí možnosti ženám na mateřské dovolené při žádosti o peníze.

V čem se liší tyto půjčky a na co dát pozor

Půjčky ženám na mateřské dovolené (MD) jsou v mnoha aspektech podobné typům pro důchodce a nezaměstnané. Všechny tři skupiny mají příjmy výhradně od státu. Ty jsou značně omezeny (jsou nízké) a nenabízí se zmíněným skupinám mnoho příležitostí k přivýdělku. Takže nejsou schopni ani splácet vysoké částky. Již tak napjatý rodinný rozpočet to zkrátka nedovoluje. Proto vznikly menší omezené hotovostní, v rozmezí od 500 Kč do 15000 Kč. Jsou-li rozloženy na dostatečně dlouhou dobu (3 až 12 měsíců), splátky jsou velmi nízké. Měsíční splátka začíná na 200 Kč a dosahuje maxima v 1250 Kč. Tedy částky, které jsou únosné. RPSN je ovšem mírně vyšší, než u konkurenčních nabídek. Je to dáno krátkou dobou splatnosti. Tato nevýhoda je ovšem vykoupena tím, že jsou tyto úroky účtovány jen po velmi omezenou dobu (3 až 12 měsíců). Takže celková cena půjčky přepočtena jednotky dosahuje stejné ceny, jako u vyšších částek na delší období. Jen kratší splácení způsobuje tento optický klam, kde může RPSN dosahovat i více než 100%. je si ovšem třeba uvědomit, že toto číslo (RPSN) je udáváno za celý rok. Peníze jsou spláceny ovšem například jen 3 měsíce. Výsledný roční úrok poté lze dělit čtyřmi a dostaneme se na čísla jako u standardních půjček.

Jaká je nejvýhodnější možnost?

Půjčka pro ženy MD přes SMS

Získat peníze přes mobilní telefon je velmi rychlou a pohodlnou volbou. Stačí si zde vybrat vámi preferovanou možnost (projít si všechny odkazy) a vybrat si. Poté odešlete SMS zprávu s vámi požadovaným obnosem, jménem a kontaktními informacemi. Následně vám zavolá zástupce, který si vaši žádost ověří. V případě schválení, můžete do dvou dnů očekávat složenky ve vaší poštovní schránce. Peníze lze pak vybrat na libovolné poštovní pobočce. To ovšem platí jen pro první půjčku ženám na MD. V případě dalších žádostí, poté co je již ověřena vaše totožnost a adresa, jsou vám peníze zasílány přímo na bankovní účet. Ty lze hotovostně vybrat (bankomat, pobočka), nebo s nimi přímo platit (debetní karta, internetové bankovnictví).

Kreditní karta ženám na MD

Je k nerozeznání od klasické karty, kterou jste dostali ke svému osobnímu účtu. S jedním rozdílem. Je na ni nastaven kreditní limit, který lze přečerpat - můžete vybírat peníze do mínusu. Tato karta tak nahradí půjčku. Veliká výhoda je, že je poskytována i ženám na mateřské dovolené, důchodcům či nezaměstnaným. Není třeba ručit svým majetkem ani se neprověřuje bankovní registr dlužníků. Částky, které lze čerpat se pohybují v maximálním rozmezí od 50000 Kč až po 120000 Kč. Záleží jen na vás, kolik v danou chvíli potřebujete. Jednou z vlastností je i období bez úroků. Pokud vybrané finanční prostředky vrátíte do daného data (zpravidla 55 dnů), není vám účtován žádný úrok. Peníze tak máte zadarmo. Pokud dobu překročíte, až dalším dnem se teprve počítá úrok. ten se pohybuje dle typu sjednané karty od 9,89% p.a. do 28,12 p.a.

Tato možnost se zamlouvá právě především maminkám na MD. S miminkem je třeba neustále nakupovat nové věci a nové vybavení. A jak roste, tak i obměňovat to staré. V případě půjčky ženám na MD by bylo třeba neustále žádat o nové peníze. Kreditní karta vám stále zůstává jako záloha a můžete po ní kdykoliv sáhnout. A co víc! Navíc u vybraných prodejců při placení danou kreditkou se vám automaticky počítají slevy a to až ve výši 25%. A jedná se skutečně o prvotřídní značky. Kdo by neznal Eta, Lacoste, Hervis Sport nebo Exim Tours? Všichni. A vy máte možnost až čtvrtinu z nákupu ušetřit.

Jak si tedy vybrat tu pravou možnost? Proklikejte si zde a projděte si zde detailně všechny nabídky. Poměřte částku, jakou požadujete, k ní dané úroky a celkovou částku, kterou je nutno vrátit. Poté je ta pravá volba hračkou.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace