Půjčky bez potvrzení o příjmu - Ihned bez Čekání Okamžitě

Důvodů k zvolení půjčky bez potvrzení příjmu může být více. Zaprvé pokud jste nezaměstnaný, tak svůj příjem jednoduše nelze doložit. Dalším důvodem může být rychlost – pokud potřebujete půjčku ještě dnes, nemůžete čekat na vyřízení potvrzení o příjmu. A posledním důvodem může být, že Vy osobně nemáte zájem zveřejňovat svůj příjem, popř. Je jeho doložení velmi komplikované. Pokud zvolíte tento způsob, ztratíte některé z výhod, ovšem naopak nějaké získáte, záleží pouze na Vaší situaci, jestli je tento typ půjčky pro vás výhodný.

  • rychlost – nemusíte zařizovat potvrzení o příjmu
  • soukromí – nemusíte zveřejňovat zdroj vašich příjmů
  • jediná volba pro nezaměstnané
  • vhodné pro lidi v důchodu
  • lze zařídit online přes internet případně přes telefon
  • menší poskytnutá částka
  • vyšší splátky – půjčka je dražší
  • složitější získání půjčky

Výše půjčky bez potvrzení o příjmech

Nemůžete-li doložit svůj příjem, nevadí. I tak lze dosáhnout na zajímavé částky s půjčkou bez potvrzení. V základní verzi se nabízejí peníze od 10 000 Kč až do maximální hranice 80 000 Kč. V individuálních případech lze maximální částku i zvýšit. Pro poskytnutí nemusíte být ověřeni v registru ani není třeba zástava v podobě nemovitosti (dům či byt). Celý úvěr je zajištěn podpisem směnky. Jednou z nejjednodušších forem smluv o nebankovních půjčkách. Obsahuje pouze vše osobní údaje a dlužnou částku. Není tak možné přehlédnout nějaké skryté poplatky (které tato půjčka nemá). Vyřízení, spravování i vedení účtu jsou zcela zdarma. Stejně tak se nevolá na drahá telefonní čísla. Žádost se podává online přes internet vyplněním žádosti. Nejdříve je ale ovšem si zde vybrat tu nejlepší variantu s vámi požadovanými vlastnostmi. Roční percentuální sazba nákladů se u tohoto druhu pohybuje mezi 17,5% p.a. až 29,65% p.a. Splátky si můžete rozložit dle vašeho uvážení mezi 6 až 18 měsíců (1,5 roku). pro úspěšné schválení žádosti musíte být starší 21 let, být občanem ČR a poskytnout k nahlédnutí výpisy z všeho bankovního účtu za poslední 3 měsíce. při podpisu směnky je navíc nutno mít s sebou dva doklady - například občanský průkaz a řidičský průkaz. Splňujete-li tyto podmínky, bude vám ihned po podpisu předán vámi požadovaný finanční obnos. Jedná se o zcela bez-účelovou půjčku. peníze lze tak využít na libovolné potřeby bez omezení.

I pro nezaměstnané a ženy na MD

Nezaměstnaní i maminky na mateřské dovolené spadají do skupiny klientů s malými příjmy. Zpravidla velmi napnutý rodinný rozpočet jim tak nedává mnoho prostoru pro placení splátek. Z těchto důvodů jsou jim poskytovány menší částky v rozmezí 5 000 Kč až 20 000 Kč. Splátky tak nezatíží vaše finance nad únosnou míru. Je třeba zároveň počítat i s vyšším RPSN (právě díky rizikovější skupině). To se pohybuje od 25,1% p.a. do 32,17% p.a. Celý závazek může být splacen jednorázově jednou splátkou. Případně rozložen až do tří měsíců. Ani u nezaměstnaných či maminek na MD není nutno dokládat příjmy, neověřují se v registru a není nutno ručit. Délka vyřízení a poskytnutí finančního obnosu zpravidla nepřesahuje 72 hodin - tj. 3 dny. V některých situacích se nabízejí i vyšší částky. V takovém případě ale musí být žadatel posuzován individuálně a je nutno detailně probrat vaši situaci i vaše potřeby s obchodním zástupcem.

Jak tedy nyní postupovat. Ze zdejší nabídky si vyberte tu, která svojí částkou nejlépe odpovídá vašim potřebám. Ověřte se, že vám vyhovuje i výší měsíční splátky, jejich počtem a rozložení do jednotlivých měsíců. Poté vyplňte své osobní údaje a odešlete. Ještě dnes by vás měl kontaktovat zástupce, který s vámi sjedná podrobnosti a dohodne se na podmínkách půjčky bez potvrzení i příjmech. Smlouvu lze podepsat na jedné z poboček, případně si ji nechat doručit domů kurýrem. Peníze vám budou zaslány na váš osobní účet. Budou vám tak k dispozici k jakémukoliv účelu bez omezení využití.

Chcete-li peníze co nejdříve, zažádejte ještě dnes.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace