Finská Půjčka na Účet - SMS Rychlá Půjčka

Finská půjčka naprosto vybočuje ze všech dostupných produktů na trhu. Je výjimečná svojí maximální výší, způsobem sjednání, je jedinečná svými úroky a v neposlední řadě i dobou splatnosti. Ale vše popořadě. Finská půjčka se sjednává pomocí SMS zprávy, kdy na číslo poskytovatele zašlete své údaje. On je posléze vyhodnotí a v případě schválení půjčky získáte peníze dvěma možnými způsoby - buď pomocí poštovní poukázky nebo převodem na účet. Maximální výše u Finské půjčky se pohybuje v tisících a lze ji potupně navyšovat. Při první půjčce je vám k dispozici maximálně tisíc korun, při druhé dva tisíce až po stanovený maximální limit. Jistou nevýhodou je velmi krátká doba splatnosti - v obvyklých případech je počítáno do patnácti dnů. Poslední netradiční podmínkou je výše úroků. Mnohdy dosahuje až 25%. Celá transakce může tedy vypadat následovně. Odešlete SMS, obratem získáte na bankovní účet peníze a do patnácti dnů musíte vrátit celou částku a 25% jako úrok navíc.

  • peníze k dispozici okamžitě
  • bez osobního setkání - přes SMS
  • půjčka bez registru
  • při opakovaném využívání přicházejí výhody
  • zpravidla jen velmi malé půjčky (do 5 000 Kč)
  • velmi vysoký úrok - až 25%
  • velmi krátká doba splatnosti - většinou do 15 dnů

Finská SMS půjčka - Sjednejte ještě dnes

Finská (někdy známá jako i SMS či Ferratum) půjčka funguje na velmi snadném principu. Nejprve je si nutno projít detailně všechny zde nabízené verze. Jakmile si vyberete tu, která bude odpovídat vašim finančním požadavkům a bude mít výhodné RPSN stačí odeslat SMS zprávu na uvedené telefonní číslo. Ve zprávě se uvádí vaše jméno, kontaktní informace a výši o jakou žádáte. Ihned po odeslání je zpracován váš požadavek systémem. V rámci pár desítek minut se vám zpětně ozve na odeslané kontaktní informace operátor. Potvrdíte svoji žádost a případně se můžete zeptat i na doplňující otázky. Ihned se dozvíte, zdali vám bude hotovost poskytnuta.

Pokud ano, bude vám na vaši adresu zaslána složenka. Při první žádosti se musí ověřit vaše totožnost a vaše bydliště. A právě zasláním při první žádosti peněz formou složenky dojde k ověření. Zažádáte-li opětovně, již je možné obnos zasílat přímo na váš bankovní účet. Složenka se proplácí na kterékoliv poštovní pobočce. Stačí vám občanský průkaz. A vše je hotovo. Nemusíte navštěvovat žádné bankovní pobočky. Není třeba si sjednávat žádné schůzky s obchodními zástupce ani podepisovat dlouhé smlouvy. Stačí jedna krátká SMS zpráva, návštěva pošty a peníze máte ihned k dispozici. Při opakované žádosti dokonce není třeba navštěvovat ani poštu pro výběr hotovosti.

Částky a podmínky poskytnutí

Nabízí se částka v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. Splatnost je si možno vybrat mezi 15 dny, 21 dny a 30 dny. Při nejdelším období na 30 dnů a maximální částce 10 000 Kč vychází RPSN na 38,78% p.a. Toto RPSN je velmi individuální. Především záleží, jaký typ finské půjčky si zde vyberete, na jaký obnos a jakou zvolíte dobu splatnosti. Pokud si nejste jisti, můžete využít rad operátora. Podmínky jsou velmi benevolentní. Žádosti se neověřují v registru dlužníků, tím se otvírá brána i klientům, kteří již mají zápis. Díky nízké celkové částce není požadována zástava nemovitosti ani ručitel. V neposlední řadě se ani nedokazuje výše příjmů. Celý proces je tak uzpůsoben co největší rychlosti schválení a doručení financí. Jediným znatelným omezením je opakovatelnost. Máte-li v současnosti nesplacené závazky z předchozí finské půjčky, nelze žádat o další. Nejprve je nutno doplatit první. Poté již nic nebrání dalšímu získání peněz.

Ideální řešení jako půjčka do výplaty

Finská půjčka je z pochopitelných důvodů velmi oblíbená před výplatou. na začátku měsíce obdržíte výplatu. Zaplatíte všechny měsíční výdaje a zjistíte, že jste nevystačili do konce měsíce. Krátkou SMS zažádáte o úvěr, peníze máte do dvou dnů doma a ihned následující výplatou svoji půjčku splatíte. Právě těmto případům je uzpůsobena celková částka, doba splácení i jednotlivé podmínky.

Nyní si zde již stačí pouze vybrat typ, který bude nejlépe řešit vaši situaci. Zohledněte především výši požadovaného obnosu. Poté již bude výběr a žádost otázkou pár minut. Určitě budete velmi spokojeni. Stejně spokojeni, jako desítky tisíc žadatelů, kteří využili finskou půjčku před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace