Co si s sebou vzít do banky a s čím počítat

Záleží kam půjdete

Co si s sebou vzít, záleží na zvolené instituci (poskytovateli). Pokud jste si vybrali malou soukromou firmu nebo podnikatele, bude mít jiné požadavky na to, co bude potřebovat. Nebankovní instituce lidé volí v případě, že potřebují půjčku bez registru ihned - nejsou zde kontrolováni v seznamu dlužníků a získání hotovosti je rychlejší. Stejně tak velké banky nebo pojišťovny

Základní vybavení

Základní vybavení, aneb co si s sebou vzít a co budu potřebovat. První věcí jsou doklady osobní totožnosti. Obvykle jsou vyžadovány dva a to i v případě, že jste již klientem. Klasicky si s sebou můžeme vzít občanský průkaz a cestovní pas, případně řidičský průkaz.

Půjčky a úvěry bez registru

Další věcí, kterou bohužel již neovlivníme, ale proběhne je takzvané prověření v bankovním registru. Při zřizování úvěru si banka kontroluje zákazníky v jejich systému. Do tohoto registru, se můžete dostat velmi jednoduše. Stačí jedna opožděna splátka předchozí půjčky, nebo jiná drobná komplikace a budete označeni za nespolehlivého klienta. V tomto případě vám již nebude tyto služby poskytovány.

Další požadavky banky

Popsat přesně, co bude banka požadovat není možné. všeobecně rozšířeným základem jsou dva doklady totožnosti. Další upřesňující informace se podávají na pobočkách nebo na internetu.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace