Půjčka Ještě Dnes bez registru a doložení příjmu

Půjčka směnkou - až 50 000 Kč - Směnka zaručuje jednu z nejsnadnějších a nejrychlejších cest k požadované částce. Jako dokument je velmi jednoduchá. Zpravidla zabírá necelou půl stranu a obsahuje jen nejzákladnější a nejnutnější údaje. Vaše jméno, bydliště, finanční částku a datum splatnosti. Nejsou zde žádné sankce či skryté poplatky. Její posouzení tak zvládne každý žadatel a nepotřebuje platit další právní servis.

Touto formou můžete získat peníze v rozmezí 10 000 Kč až 50 000 Kč. Žádá se online přes internet (po vybrání této verze se zobrazí formulář) nebo telefonickým rozhovorem - za ten nejsou účtovány žádné nadstandardní poplatky. Úroková sazba je proměnná a závisí jak na výši půjčky, tak i době splatnosti. Splátky si lze rozložit mezi 2 až 12 měsíců. K celkové částce se započítává úrok - od 19,87% p.a. do 29,8% p.a. Tyto peníze je nutno s pravidelností poctivě platit. Není možné odložení nebo přeskočení některé ze splátek. Jako žadateli vám musí být více než 21 let, být ČR občanem. Příjem, registr ani zástava nejsou požadovány - jedná se o malé obnosy do 50 000 Kč. Peníze si můžete nechat zaslat na účet (zdarma) nebo doručit kurýrem - zde se platí jednorázová platba za bleskové doručení. Jeho výše je závislá dle vaší vzdálenosti od nejbližší pobočky.

Půjčka SMS zprávou - až 10 000 Kč

Tzv. půjčky do výplaty. Jde o menší částky, které vám scházejí těsně na konci měsíce. nabízené rozmezí je 500 Kč až 10 000 Kč. K jejímu schválení nemusíte splňovat běžné požadavky, jako u vyšších sum. Není nutné být zaměstnancem, není nutné dokládat důchod ani daňová přiznání. Stačí jen odeslat SMS zprávu - [jméno] [kontakt] [částka]. Operátor vaše údaje vyhodnotí a informuje vás (telefonicky) o schválení nebo neschválení. V případě, že vyhovujete podmínkám, jsou finanční prostředky zasílány na osobní účet. Ve spojitosti s vaší bankou je tento převod realizován ještě dnes, nebo do druhého pracovního dne.

Protože jde o mikropůjčky, nejsou zde nastaveny klasické splátky. Ale vše je nutno uhradit jednorázově. To zároveň znamená, že zde nelze realizovat odklady. Podmínky jsou koncipovány tak, že byste měli být schopní veškeré své závazky splatit následujícím příjmem - výplatou, důchodem, podporou v nezaměstnanosti či na mateřské dovolené. Výše úroku je pohyblivá a zpravidla přeplatíte přibližně jednu pětinu. Z pěti tisíc to tam bude okolo tisíce korun. To dorovnává mimořádně rychlým vyřízením a zasláním peněz.

Půjčka bankovním převodem - až 20 000 Kč

Převodem se může jednat o řešení ještě dnes, máte-li osobní účet u stejné bankovní společnosti (mBank, ČSOB, Axa, Air Bank). V takovém případě se nečeká a platba je provedena okamžitě. Volit si můžete půjčky až do 20 000 Kč. U částek 1000 Kč až 5000 Kč je splacení realizováno jednorázově. U vyšších (až do 20 000 Kč) je možno rozložení až na 5 měsíců - zde záleží volba právě na vás. Úroková sazba (dle výše a splátek) je od 18,98% p.a. až do 31,62% p.a. V porovnání s bankovním řešením se jedná o vyšší čísla, zde je ovšem velikou výhodou možnost řešení ještě dnes.

Je nutno být starší 21 let, mít bankovní účet, odeslat žádost. Registr a příjmy nejsou kontrolovány. V případě, že můžete doložit výplatní pásku nebo daňové přiznání, mohou vám být poskytnuty úlevy na úrokové sazbě až v řádech jednotek procent. Zástava není požadována.

Složenkou do poštovní schránky - až 10 000 Kč

Vychází z předem popsané SMS verze. Jediný způsob je v doručení, kdy vám do schránky dorazí složenka. Tu si můžete nechat proplatit na libovolné pobočce české pošty. Jelikož musíte doložit občanský průkaz pro její proplacení, bude tak zároveň ověřena i vaše identita. Následné splacení je možno provést stejným způsobem (složenkou), přímým vkladem na účet nebo bankovním převodem.

Stejně jako u typu SMS je zde nastavené rozmezí na 500 Kč až 10 000 Kč. A jednorázové splacení bez možnosti odkladů. Podmínky opět velmi podobné - nad 18 let, občan ČR, není nutné mít čistý registr, dokládat ručení či příjmy.

Jistě si vyberete jednu z nabízených možností a utěšíte své finanční potíže, stejně jako stovky klientů před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace