Ferratum Půjčka SMS CZ - Rychlé Peníze SMS

Ferratum je zahraniční společnost, která se specializuje na poskytování půjček. Model, který je využíván touto společností, je na českém trhu zcela jedinečný a nesetkáme se s ním u žádné jiné bankovní ani nebankovní společnosti. Princip je velmi jednoduchý. Pokud potřebujete okamžitě peníze (peníze před výplatou), zašlete na jejich telefonní číslo SMS zprávu s vašimi údaji. Ihned po odeslání se dozvíte, jestli vaše žádost o půjčku byla schválena. Pokud ano, obdržíte peníze. Při první Ferratum sms půjčce je maximální možná částka 1000 Kč a doručuje se pomocí poštovní poukázky. S každou další půjčkou tento limit stoupá a máte tak možnost půjčit si více. Maximální možná částka je stanoven na 5000 Kč. Při opakované žádosti o Ferratum sms půjčku již nejsou peníze zasílány pomocí poukázky, ale jsou poukázány přímo na bankovní účet - při tomto řešení trvá získat peníze přibližně dvacet minut. Po obdržení požadovaných peněz začíná běžet patnáctidenní lhůta - splatnost půjčky. V této době musejí být finance vráceny zpět společnosti Ferratum včetně předem stanoveného úroku.

O tuto půjčku lze požádat jako o půjčku před výplatou.

  • rychlá půjčka před výplatou
  • řešení přes SMS zprávu - půjčka z domova
  • bez nutnosti ručit nebo dokládat příjem
  • lepší podmínky při opakovaném půjčení si
  • maximální částka 5 000 Kč
  • krátká doba splatnosti
  • vysoké úroky oproti jiným možnostem půjček

Ferratum půjčka - podmínky a částky

Částky, nabízející Ferratum půjčky, se pohybují od spodní hranice 500 Kč až po maximální 10000 Kč. Splátky lze odložit na 15, 21 nebo 30 dnů. Máte tak dostatek času získat peníze zpět a své závazky zaplatit. K získání financí musíte splňovat jedinou podmínku - dosahovat věku 20 až 65 let. Zároveň není možno žádat o nové peníze, pokud máte u Ferratum doposud neuhrazené předchozí závazky. Peníze jsou poskytovány bez ručitele a bez zástavy - neručíte svým ani cizím majetkem. Stejně tak se nepožaduje potvrzení o příjmech nebo zaměstnání. Není ani nutno dokládat kopii výpisu vašeho osobního bankovního účtu.

Samotnou splátku vypůjčených financí lze provést online přes váš účet, případně poštovní poukázkou. Při hrazení vašich závazků nezapomínejte uvést váš variabilní symbol (bude vám přidělen při převzetí peněz).

Jedním specifikem u tohoto druhu úvěru je právě RPSN. V překladu se jedná o "roční procentuální sazbu nákladů". Jinými slovy, kolik za půjčku za rok zaplatíte na úrocích. Ferratum je ale nabízeno se splatností 15, 21 nebo až 30 dnů. A tím právě vyniká. Vyberete-li si nejdelší, 30 denní splatnost, jedná se o jednu dvanáctinu roku. Takže je třeba i uváděné RPSN vydělit dvanácti. Z například vysokých 240% p.a. se tak stává pouhých 20% p.a. Právě nepochopení tohoto faktu mnohé žadatele velmi zmate a nejsou si jisti, jestli zvolit právě tuto možnost získání peněz.

Princip Ferratum - vše v jedné sms

Poté, co si zde vyberete nejlepší možnost pro vás, stačí poslat SMS zprávu. Ta musí obsahovat vámi požadovaný obnos, jméno a kontaktní informace. Po zanesení vaší žádosti do systému jste kontaktováni zástupcem, který ověří váš zájem o peníze. Schválení probíhá Ihned. Pokud splňujete všechny podmínky, je vám zaslána složenka. Tu lze proplatit na kterékoliv poštovní pobočce. Při opětovném zájmu o finanční obnos se celý proces zkracuje. Vaše totožnost i bydliště bylo prvotním zasláním složenky ověřeno. Takže se již peníze zasílají na bankovní účet. Doba vyřízení se značně zkracuje a ani vy nemusíte pro peníze chodit na poštu. Stačí z pohodlí domova zadat přes internetové bankovnictví příkaz k úhradě, který pokryje nezaplacené účty. Případně si vybrat hotovost z bankomatu nebo na pobočce vaší banky. Vše je velmi rychlé.

Nejvhodnější řešení těsně před výplatou

Právě díky popsanému principu a podmínkám, je tento produkt nejoblíbenější těsně před obdržením následující výplaty ze zaměstnání. Na začátku měsíce jste obdrželi peníze. Ty byly využity na uhrazení všech nákladů potřebných k životu a těsně před další výplatou se vám nedostává další hotovosti. Právě v takové situaci se přímo vybízí využít této výhodné nabídky. Svojí výší i dobou splatnosti perfektně splňuje všechny požadavky na půjčku, kterou v této situaci hledáte.

Jak tedy nyní postupovat. Na začátku je nejlepší zdejší nabídky vyfiltrovat dle nabízené částky - vybrat ty, které se shodují s vašimi potřebami. Následně je porovnat mezi sebou. Hlavním parametrem je roční úroková sazba. Poté jste již připraveni na odeslání žádosti a peníze máte nejpozději do 48 hodin k dispozici. Jako tisíce žadatelů před vámi, i vy budete spokojeni a vaše situace bude bleskově vyřešena.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace