Půjčky na Směnku Ihned - Férové Bez Podvodů i Pro Zadlužené

Půjčky na směnku lze velmi jednoduše přirovnat k soukromým půjčkám. Soukromá osoba zde půjčuje zájemci své volné finanční prostředky, které se mu tímto zúročí. První výhody plynou z osoby půjčující na směnku - nejste prověřování v registru dlužníků. Nepožaduje se ani sdělit důvod, za jakým jsou peníze požadovány - lze ji tedy použít i na splacení jiné půjčky. Nejpřitažlivější výhodou je jistě rychlost, jak již z názvu vyplývá - půjčky na směnku hned - po podepsání jsou peníze vaše. Výše částku je velmi adaptivní, pohybuje se od řádu tisíců až po statisíce. Výjimečně se setkáme i s miliony. Jsou zde ovšem i nevýhody. Osoba půjčující finanční obnos má vrácení ošetřeno. Mnohdy se setkáváme s tím, kdy osoba musí ručit svým osobním majetkem, nejčastěji je to dům nebo byt. Z tohoto důvodu je potřeba před podepsáním směnky pečlivě zvážit, jestli jsem schopen peníze splácet. Důležité je taky ověření půjčujícího - v době internetu není výrazným problémem dohledat si zkušenosti předcházejících klientů toho, kdo půjčky na směnku poskytuje.

  • půjčuje soukromá osoba - spousta možností výběru osoby
  • peníze z půjčky získáte hned
  • nejste prověřováni v registru dlužníků
  • peníze lze využít i na splacení jiné půjčky
  • půjčka se více prodraží - vyšší splátky
  • obvykle nutnost ručit majetkem
  • pečlivě si prověřit osobu poskytující půjčky na směnku

Půjčka na směnku bez čekání a papírování

Pro řešení vaší situace touto metodou mluví ihned několik faktů. Není třeba dodávat zástavu v podobě vaší či cizí nemovitosti - je tedy vhodná i pro nemajetné lidi a lidi, kteří mají například majetek obestavěn exekutorem. Při podpisu není třeba dodávat potvrzení o výši příjmů ani zaměstnání. Stejně tak OSVČ nedokládají daňové doznání. Pro mluví i jasné podmínky. Vše je sepsáno na jeden papír - přehledně a stručně. Nabízená částka se pohybuje v rozmezí 2000 Kč až 80000 Kč. Daná částka je úročena dle výše a dohodnutých podmínek od 6% p.a. až zpravidla do 38,2% p.a. V případě, že si chcete půjčit na směnku na období kratší než 3 měsíce, bude RPSN na první pohled přesahovat 100% p.a. Je třeba brát na zřetel, že se jedná o roční úrok. Vy si ovšem půjčujete jen na tři měsíce. Tedy čtvrtinu roku. A je třeba i roční procentní úrok vydělit čtyřmi, abyste se dostali na ekvivalentní procenta.

Férová půjčka bez podvodů

Nepřekonatelnou výhodou řešení vypůjčení pomocí směnky je její jednoduchost, která nedává možnost podvodům. I přesto je třeba zmínit základní fakty. Při hledání vhodného finančního řešení můžete narazit na nabídky, které lze sjednat zavoláním na telefonní číslo začínající 900. Tyto čísla jsou zpoplatněná vysokým minutovým tarifem. Za jednu minutu lze platit až 120 Kč/min. Zde nabízené řešení ovšem nepožaduje volání. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a odeslat jej. Obratem vás kontaktuje operátor. Není zde tedy místo na tento podvod. Dalším způsobem, jak podvodníci lákají peníze z klientů jsou poplatky. Před poskytnutím a sjednáním si naúčtují poplatek až ve výši 3 500 Kč. A peníze poté neposkytnou. Tato férová půjčka na směnku ale žádné poplatky předem nemá. Neplatíte žádné peníze až do termínu první splátky. Vše je tedy bezpečné a není zde sebemenší místo pro podvod. Neposlední výhodou je i jednoduchost - celý text smlouvy se vejde na půl strany. Obsahuje vaše jméno, kontaktní informace a výše celkové částky k úhradě - tedy i včetně všech úroků a poplatků. Vše naprosto přehledně. Stručně. Jasně. A s minimem podmínek. o jsou hlavní výhody tohoto řešení.

Možnost půjčení i pro zadlužené

Směnka umožňuje půjčení financí i zadluženým klientům. Ať již se jedná o klienty s dluhy u bankovních nebo nebankovních společností. Umožňuje to právě jedna z výhod zajištění směnkou. Při jejím podpisu není nutno ručit svým bytem, domem ani hledat ručitele z kruhu rodiny nebo přátel. Stejně tak se ani neověřuje centrální registr dlužníků (CEDR). Toto řešení je tak vhodné i pro zadlužené klienty, případně lidi, kteří již jeden nebo více úvěrů splácejí. Po poskytnutí požadovaných financí je ale třeba splácet. Nezapomenout na to. Při překročené doby splatnosti je celková částka úročena 6% p.a. - tento úrok je dán zákonem, dle směnečného zákona.

Jak se tedy vybrat to pravé řešení právě pro vás? Nejlepší je projít si zde všechny nabízené tipy. Vybírat především podle výše nabízené částky a RPSN. To je ovšem třeba zhodnotit vůči celkovému počtu měsíců, na které jsou splátky rozloženy. Jedná-li se 1 až 3 měsíce, RSPN bude jistě přesahovat 100%. Je třeba mít ale na paměti, že je to úrok za celý rok. Výsledný tedy bude čtvrtinový. Naopak při dobách splatnosti delších než 1 rok, by výsledné RPSN nemělo přesáhnout 100%. Jistě budete spokojeni stejně, jako tisíce žadatelů před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2022) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace