Půjčka Přes SMS

Jednou z novinek na českém trhu v získání půjčky je takzvaná SMS půjčka. Nejenže dostanete půjčku ještě dnes, ale při hladkém průběhu i do 15 minut. Nejedná se o půjčení peněz v klasickém rozsahu, ale spíše o rychlou finanční pomoc.

Jak to funguje

Nejdříve si z nabízených poskytovatelů vyberete toho nejvhodnějšího. Tomu posléze pošlete v SMS zprávě všechny požadované informace (zpravidla jméno, výši částky, číslo bankovního účtu). Poté co poskytovatel půjčky obdrží vaší SMS zprávu, rozhodne se o poskytnutí. Pokud budete schváleni, dorazí na váš bankovní účet požadované peníze.

Výhody SMS půjčky

Při podání žádosti nejste prověřováni v bankovním registru dlužníků – půjčka bez registru. Vše zařizujete z pohodlí vašeho domova, pouze zasláním SMS zprávy, nemusíte s nikým jednat. V případě schválení máte peníze k dispozici do 15 minut na svém bankovním účtě – opravdu půjčka ještě dnes.

Kolik se půjčuje pomocí SMS

Jedinou nevýhodou SMS půjčky může být maximální poskytnutá částka. Ta se pohybuje maximálně v pár tisících – 3 až 4 tisíce. Je to dáno tím, že tato služba slouží spíše před výplatou, kdy mohou přijít nepředvídané výdaje a chybí vám právě pár tisíc. Pokud ovšem budete využívat pravidelně služeb stejného poskytovatele, po pár transakcích se vám automaticky zvyšuje maximální částka, na kterou lze u půjčky ještě dnes dosáhnout.

Pozor na včasné splacení

Stejně jako je SMS půjčka výjimečná maximální poskytnutou částkou, stejně je výjimečná v době splatnosti. U většiny poskytovatelů je nutno peníze včetně úroku poslat zpět do 15 dnů.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace