SMS půjčka Ferratum

Není zvykem, aby byly na českém finančním trhu často uváděny novinky. O to více je vítanou změnou půjčka, kterou lze získat po zaslání SMS zprávy.

Princip SMS půjčky

Samotný princip je velmi jednoduchý. Po vybrání vhodného poskytovatele klient jednoduše zašle na jeho číslo SMS, která obsahuje jméno, adresu, rodné číslo, požadovanou částku a číslo bankovního účtu.

Ověření klienta

Následně si poskytovatel ověří, jestli klient splácí všechny své půjčky. Případně jaká byla jeho předchozí platební morálka.

Mám peníze!

Pokud je vše v pořádku, obratem odešle na bankovní účet uvedený v SMS peníze. Ty lze ihned vybrat v hotovosti u bankomatu, nebo případně zaplatit kartou u bankomatu.

Pouze malé půjčky

SMS půjčka není ovšem určena pro řešení dlouhodobých finančních problémů. Zpravidla jsou poskytovány částky v rámci tisíců korun. Pokud chce klient dosáhnout na vyšší částky, musí mít již v pořádku splaceny předešlé půjčky u stejného poskytovatele.

Rizika SMS půjčky

Vzhledem k malé poskytované částce zde nejsou velká rizika. Jediný problém může vzniknout se splacením půjčky. Ve většině případů je nutné peníze uhradit do patnácti dnů. Celá půjčka je tedy spíše vhodná pro překlenutí nedostatku financí před výplatou. Dlouhodobé problémy se s ní vyřešit nedají.

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce
Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2020) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace